Huawei بدون حذف پرونده ها قالب بندی می شود


در دوره فعلی که ما معاصر هستیم ، تلفن های همراه در بین همه گروه های مردم به ویژه دسته تلفن های اندرویدی بسیار رواج پیدا کرده اند و اگرچه این تلفن ها در برخورد با آنها بسیار خوب و راحت هستند اما بعد از چند ماه استفاده ، آنها شروع به کند شدن می کنند و به سرعت به سفارشات مورد نیاز از پاسخ نمی دهند. این تلفن ، بنابراین بسیاری از افرادی که دارای تلفن های اندرویدی هستند ، تلفن های خود را از بسیاری از عکس ها و پرونده ها خالی نگه می دارند و در صورت وجود عکس روی آنها ، ما بسیار اندک خواهیم بود تا بتوانیم ایمنی و سرعت گوشی را برای مدت طولانی حفظ کنیم.

یکی از انواع آن تبلت ها ، گوشی هواوی است و بسیاری از افراد به خوبی نمی دانند که اگر او با این مشکل در یک تلفن روبرو شد ، و او از تلفن هواوی استفاده می کرد ، تنظیم مجدد تلفن ممکن است به او کمک کند تا از بسیاری از این مشکلات خلاص شود ، پس وقتی کارخانه را به این نوع تلفن ریست کنید. به طور کلی تلفن ، این به خلاص شدن از این مشکل کمک می کند و تلفن به تدریج به سرعت خود باز می گردد.

تنظیم مجدد هواوی با تنظیم مجدد داده ها

ممکن است برخی از کاربران این دسته از تلفن ها ، تلفن هواوی ، سؤال کنند ، چگونه می توانم گوشی من هوآوی را به روشی مناسب برای کار مانند گذشته تولید کنم؟ شما به عنوان یک کاربر ممکن است به Google بروید و از یک وب سایت استفاده کنید و در مورد چگونگی تنظیم درست تلفن خود جستجو کنید.

اما در این روش وقت خود را زیاد می گذارید تا بدانید که چگونه تنظیم مجدد گوشی به درستی انجام شود و همچنین نمی توانید اطلاعات را به خوبی درک کرده و در یکی از مراحل در طول تنظیم مجدد اشتباه کنید ، بنابراین ما راه حل هایی را برای شما ارائه خواهیم داد که به شما در روند تنظیم مجدد تلفن شما کمک خواهد کرد.

بنابراین لازم است که از نحوه صحیح برخورد با تلفن خود و چگونگی تنظیم مجدد گوشی خود به درستی و به صورت ایده آل اطلاع داشته باشید ، اما در ابتدا موارد و اطلاعاتی وجود دارد که شما به عنوان یک کاربر باید به اندازه کافی آگاه باشید تا بتوانید با تلفن خود بهتر عمل کرده و آن را مانند گذشته بازگردید ، انواع ریست کردن وجود دارد. تلفن یک نوع نیست و یکی از این نوع ها یک ریست ساده است و این روش یک روش آسان و چند مرحله است و انجام آن برای شما آسان است و فرآیند دیگری برای تنظیم مجدد به نام تنظیم مجدد ثابت وجود دارد.

می توانید یک تنظیم مجدد ساده از تلفن انجام دهید:

 • شما تلفن خود را کاملاً خاموش کرده و برای چند ثانیه آن را بسته می کنید.
 • سپس دوباره آن را روشن می کنید. این به منظور پاک کردن و پاک کردن بسیاری از سفارشاتی است که شما در تلفن خود وارد کرده اید و از او خواسته اید یک زمان انجام دهد.
 • این امر می تواند منجر به تداخل در آن فرآیندهای برخی از آنها شود ، که سرعت دستگاه یا دستگاه را متوقف کرد تا در کل کار متوقف شود.
 • بنابراین وقتی دوباره آن را مجدداً راه اندازی کردید ، تمام دستوراتی را که از آن درخواست کرده اید نیز پاک می کنید. [۱]

تنظیم مجدد تلفن هواوی

معمولاً و در زندگی روزمره وقتی هر کاری را انجام می دهید ابزارهایی را که در این فرآیند استفاده خواهید کرد ، و همچنین تلفن خود را تهیه می کنید و بر این اساس باید با آن مقابله کنید باید قبل از انجام مراحل تنظیم مجدد از تلفن خود آگاه باشید:

 • ابتدا تلفن شما باید کاملاً قفل شود. زیرا نمی خواهید در حین انجام تنظیم مجدد از تلفن یا دستگاه خود استفاده کنید.
 • قبل از خاموش کردن تلفن خود ، باتری حداقل باید ۷۰ درصد باشد ، زیرا تنظیم مجدد تلفن شما مقدار زیادی از انرژی ذخیره شده در باتری را مصرف می کند ، بنابراین انرژی باتری نباید از ۷۰ درصد کمتر باشد.
 • اطمینان حاصل کنید که به مدت طولانی به تلفن نخواهید رسید. این امر به این دلیل است که تنظیم مجدد تلفن وقت زیادی را صرف می کند ، بنابراین باید هنگام انجام تنظیم مجدد گوشی هواوی این امر را در نظر بگیرید.
 • اما اگر احساس می کنید زمان زیادی گذشته است ، که این امر غیر معمولی است ، باید باتری را از دستگاه خود خارج کرده و ۱۰ ثانیه صبر کنید ، سپس باتری را به گوشی خود برگردانید و دوباره آن را روشن کنید.
 • پس از روشن کردن تلفن ، تلفن در آن زمان نباید دوباره به شارژر وصل شود.
 • قبل از انجام مراحل تنظیم مجدد ، ابتدا محتویات حافظه موقت را بر روی دستگاه خود پاک کنید و این منجر به تنظیم مجدد سریع می شود.

تنظیم مجدد تلفن هواوی در لیست بازیابی

 1. ابتدا تلفن خود را به طور کامل خاموش کنید و قبل از آنکه حافظه موقتی را خاموش کنید ، هنگامی که دستگاه را خاموش می کنید ، یکبار دکمه روشن و خاموش را فشار دهید. این دستور به منوی بازیابی منجر می شود تا در گوشی هواوی ظاهر شود.
 2. پس از آن منویی ظاهر می شود که گزینه های زیادی را در خود جای داده است .برای حرکت از طریق این منو ، از دکمه Patches و Volume Down استفاده کنید تا بین این منو حرکت کرده و سپس تنظیم مجدد گوشی خود را انتخاب کنید.
 3. دکمه روشن / خاموش را فشار دهید تا مطمئن شوید که این دستور را انتخاب کرده اید.
 4. پس از آن و پس از انجام این دستور صفحه نمایش تلفن شما به صفحه دیگری تغییر می یابد و گزینه ای را برای راه اندازی مجدد سیستم انتخاب می کنید اکنون این گزینه دستگاه شما را سفارش می دهد که پس از تنظیم مجدد در دستگاه ، مجدداً راه اندازی شود.
 5. تنظیم مجدد تلفن هواوی از منوی تنظیمات در خود دستگاه.
 6. بر روی نماد تنظیمات در تلفن هواوی خود کلیک کنید ، سپس از لیست گزینه ها گزینه پشتیبان گیری و تنظیم مجدد را انتخاب کنید.
 7. بعد از بین گزینه هایی که ظاهر می شود گزینه Factory data reset را انتخاب کنید.
 8. صفحه ای را با اطلاعاتی ارائه می کنید که به شما می گوید چگونه تنظیم مجدد را انجام دهید و می توانید از داده های خود که مجدداً تنظیم مجدد داده های کارخانه در دستگاه شما است ، تهیه کنید.

فرم تلفن هواوی با تهیه نسخه پشتیبان

ممکن است شما در حال صرفه جویی در پرونده ها بر روی تلفن خود باشید ، بنابراین چیزهای مهم مورد نظر خود را بعد از آن نگه دارید و سپس این پرونده ها را در پرونده های رسانه ای در دستگاه خود نگه دارید: [۲]

 • تنظیم مجدد کارخانه باعث حذف کلیه داده ها و بارگیری های تلفن شما می شود ، بنابراین باید ابتدا فایل های مهم را حفظ کنید.
 • با تنظیم مجدد تلفن و تنظیم مجدد کارخانه ، این اطلاعات تمام داده های تلفن شما را حذف می كند.
 • بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که از پرونده هایی که برای شما مهم هستند از نسخه پشتیبان تهیه کرده اید
 • تمام پرونده هایی که می خواهید نگه دارید در پرونده رسانه تلفن شما ذخیره می شوند.
 • پس از پایان کار و کار مجدد کارخانه ، همه چیزهایی که از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اید ، از لحاظ جسمی در تلفن قرار گرفته است ، پیدا خواهید کرد و می توانید خیلی راحت دوباره تمام اطلاعات موجود در تلفن خود را بازیابی کنید.

.

پست های مرتبط

Leave a Comment