برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

admin در دسته‌بندی نشده

کارمزد خرید تتر در نوبیتکس

خرید بیت کوین

خرید تتر | فروش تتر | قيمت تتر به صورت لحظه ای و آنلاین در …

https://nobitex.ir/tether/
کارمزد نوبیتکس در خرید و فروش بیت کوین با تتر چقدر است؟ کارمزد در نظر گرفته‌شده برای بازار حرفه‌ای خرید و فروش بیت کوین 0.2 درصد است.

کارمزد انتقال رمزارزها چقدر است؟ | راهنمای نوبیتکس

https://help.nobitex.ir
کارمزد واریز رمزارزها به جز بیتکوین (آدرس لگاسی) و تتر بر روی شبکه اتریوم صفر است. کارمزد برداشت رمزارزها به نوع کوین و شبکه انتقال بستگی دارد. به عنوان مثال: درحال حاضر کارمزد برداشت بیت کوین ۰٫۰۰۰۳۵BTC است. درصورتی که …

کارمزد معاملات | راهنمای نوبیتکس

https://help.nobitex.ir
کارمزد معاملات در سامانه نوبیتکس بصورت درصد از مبلغ کل معامله است و محاسبه‌ی آن بر اساس ملاحظات زیر صورت می‌گیرد. لازم به توضیح است که کسر کارمزد از معاملات باعث جلوگیری از ثبت معاملات صوری و مکرر خواهد شد و شرایط …

چگونه از سایت نوبیتکس تتر بخریم؟ + فیلم آموزشی – ارز مستر

https://arzmaster.com
در این ویدیو آموزش خرید تتر (theter) از وبسایت نوبیتکس آموزش داده خواهد شد. موارد توضیحی در این آموزش به شرح زیر است واریز ریالی به نوبیتکستبدیل سریع تومان به تترترید تومان-تتر و خرید تتر سفارش گذاریبرداشت تتر وبسایت های …

خرید شیبا | فروش شیبا | با بهترین قیمت و بدون واسطه در …

https://nobitex.ir
واحد خرید و فروش شیبا در نوبیتکس هزار شیبا است. می‌توانید ضمن مشاهده انواع پیشنهادهای خرید شیبا اینو در بازار اصلی و حرفه‌ای، این ارز را با ریال یا تتر خریداری نمایید.

معاملات – راهنمای نوبیتکس

https://help.nobitex.ir
لیست رمزارزهایی که در نوبیتکس می‌توانید معامله کنید را اینجا ببیند. هر یک از این رمزارزها را می‌توانید در بازارهای اصلی بر اساس "تومان" و در بازارهای حرفه‌ای بر اساس "تتر" خرید و فروش کنید.

مراقب خرید و فروش ارزهای دیجیتال در نوبیتکس باشید!

https://itresan.com
پیش از این در یک مقاله به چند صرافی آنلاین برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور اشاره کردیم که یکی از آن‌ها نوبیتکس بود، یک صرافی p2p که کاربران همچون کارگزاری بورس، ارزهای پشتیبانی شده را به یکدیگر می‌فروشند.

آموزش خرید و فروش در نوبیتکس Nobitex

https://www.aparat.com
در این ویدیو آموزشی به نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال با جفت ارز ریال و جفت ارز تتر در سایت نوبیتکس پرداخته شده و نکات لازم در این زمینه ارائه می شود.

خرید دوج‌کوین | فروش دوج‌کوین | لحظه ای و آنلاین در بازار …

https://nobitex.ir
علاوه بر دوج‌کوین امکان خرید تتر، بیت کوین و سایر رمزارزها در بازار نوبیتکس فراهم شده است. برای خرید و فروش دوج‌کوین، همین الان در نوبیتکس ثبت نام کنید و وارد بازار بزرگ نوبیتکس شوید.

قیمت ارزهای دیجیتال در صرافی نوبیتکس | شبکه اطلاع‌ رسانی …

https://www.tgju.org
مشاهده قیمت لحظه‌ای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی نوبیتکس همراه با نوسانات قیمتی و بیشترین و کمترین نرخ ثبت شده در این صرافی و دسترسی به آرشیو قیمت های صرافی نوبی..