چگونه می توان نرم افزار آنتی ویروس Panda Security را خریداری کرد؟


آنتی ویروس Panda Security یکی از محبوب ترین برنامه های آنتی ویروس است که نسخه های رایگان و نسخه های پولی را ارائه می دهد و خدمات امنیتی و حفاظتی را برای استفاده شخصی و تجاری فراهم می کند و نحوه خرید مجوز برای معروف ترین برنامه آنتی ویروس را یاد بگیرید.

دلایل زیادی وجود دارد که شما فکر می کنید از برنامه Panda Security یک برنامه ضد ویروس دریافت کنید ، زیرا این شرکت به یکی از معتبرترین شرکتهای محافظتی تبدیل شده است که قیمت آنها متناسب با کسانی است که می خواهند برای مصارف شخصی خود خدمات امنیتی را بدست آورند ، و در عین حال ، این شرکت رهبری خود را در ارائه محصولات محافظتی ثابت کرده است. برای شرکت ها و مشاغل ، به ویژه در امتیازات امنیتی نقطه پایانی برنده جوایز. در پاراگراف های زیر ، ما به شرح سریع تاریخچه شرکت و جوایز برنده شده برای شما می پردازیم و سپس به تعریف سریع از مهمترین محصولات ارائه شده و مهمترین مزیت های هر محصول می پردازیم و در آخر شما را از اقدامات لازم برای شروع روند خرید برنامه آنتی ویروس با توجه به نیازهای خاص شما می خواهیم.

اکنون امنیت پاندا را دریافت کنید

امنیت پاندا چیست؟

Panda Security یک شرکت اسپانیایی است که در تولید محصولات امنیتی فناوری اطلاعات تخصص دارد. این شرکت به عنوان صادرکننده نرم افزار ضد ویروس ، راه خود را آغاز کرد و هم اکنون راه حل های پیشرفته ای را در خدمات امنیت سایبری ارائه می دهد. این شامل محصولات و خدمات امنیتی هم برای بازرگانان و هم برای کاربران عادی و محافظت از کودکان و خانواده و همچنین ارائه ابزارهای محافظتی برای سیستم عامل ها ، شبکه ها ، نامه الکترونیکی و دیگران می باشد.

تاریخچه شرکت امنیتی پاندا

در سال ۲۰۰۵ این شرکت به چهارمین تولید کننده بزرگ نرم افزار ضد ویروس در جهان تبدیل شد. بعد از دو سال ، این شرکت نام خود را از نرم افزار پاندا به امنیت پاندا تغییر داد. پس از گذشت یک سال ، هیئت مدیره تصمیم گرفت جورج دنارس را به عنوان مدیرعامل شرکت منصوب کند ، اما به دلیل نوسان فروش در ماه های بعدی ، وی از سمت خود اخراج شد و جوآن سانتانا که در سال ۲۰۱۱ استعفا داد ، جایگزین خوزه سانچو شد. در سال ۲۰۱۲ ، این شرکت از نظر تولید و توزیع نرم افزارهای ضد ویروس در رتبه دهم جهانی قرار گرفت. این شرکت علاوه بر دفاتر در ۴۴ کشور دیگر ، در ایالات متحده ، ایتالیا ، سوئیس ، آلمان ، اتریش ، بلژیک ، هلند ، فرانسه ، انگلستان ، سوئد ، فنلاند ، اسپانیا و ژاپن شعبه دارد.

جوایز

در سال ۲۰۱۵ ، Panda Security بهترین رتبه را برای دسته “محافظت در دنیای واقعی” ارائه شده توسط AV-Comparatives دریافت کرد. سال بعد او جایزه “شرکت سال” را که توسط El Supremento ، مهمترین روزنامه اسپانیایی ارائه شده بود ، دریافت کرد. در سال ۲۰۱۷ او برنده جایزه انتخاب ویرایشگر ITPro شد. در ژانویه سال ۲۰۱۸ ، شرکت گارتنر Panda Security را به عنوان داشتن دید متمایز در برنامه های امنیتی نقطه پایانی ارزیابی کرد. در همان سال او جایزه طلا را دریافت کرد. همچنین ، برنامه Adaptive Defense برای نقاط امنیتی حفاظت جوایز بالایی از قبیل “جوایز محصول معتبر محافظت از فناوری اطلاعات” را که توسط آژانس اطلاعاتی اسپانیا NCN اعطا شده است ، دریافت کرد و این محصول همچنین برنده جوایز APT و جوایز بی شماری شد که توجه آن را به عنوان یکی از مهمترین راهکارهای امنیتی ارائه شده توسط این شرکت جلب کرد. برای صاحبان مشاغل

اکنون امنیت پاندا را دریافت کنید

مزایای محصولات Panda Security چیست؟

اول اینکه ، بیشتر محصولاتی که شرکت ارائه می دهد یک دوره آزمایشی یک ماهه برای ارزیابی برنامه و در مرحله دوم ، پشتیبانی کامل از سیستم عامل های ویندوز ، اپل ، iOS و اندروید برای گوشی های هوشمند و تبلت ها را به شما ارائه می دهد و علاوه بر این شرکت با ارائه سطح بالایی از پشتیبانی خدمات مشتری ، فنی و راه حل ها متمایز می شود. بسیار عالی برای اطمینان از اینکه از اطلاعات شخصی شما محافظت می شود بدون اینکه مزاحم توجه به مسائل فنی شوید ، همچنین گزینه های مهمی برای محصولات خاص مانند VPN ، مدیریت سیستم ها و محافظت از پرونده ها وجود دارد. علاوه بر محصولات ارائه شده ، ابزارهای کوچکی را پیدا خواهید کرد که به شما در دستیابی به راه حلهای ساده و سریع امنیتی مانند ابزار ضد ویروس رایگان پاندا یا ابزار ایمن اینترنت پاندا کمک می کند.

محصولات محافظ برای استفاده شخصی

  • نرم افزار آنتی ویروس اولیه

ارائه خدمات محافظتی عمده مانند اسکن و حذف پرونده های مضر و فایروال شخصی و محافظت از اتصالات وای فای و محافظت در حین گشت و گذار در اینترنت به خصوص سایت های خرید الکترونیکی علاوه بر محافظت برای دستگاه هایی که از طریق درگاه USB متصل هستند ، این برنامه همچنین به شما کمک می کند تا سیستم را در رایانه های شخصی بازیابی کنید و گزینه هایی برای رمزگذاری و اطمینان از امنیت را در اختیار شما قرار می دهد. پرونده های شما و حتی امنیتی که از دستگاه شما در استخراج ارزهای الکترونیکی استفاده می کنند. قیمت محصول در سال ۲۶ دلار است.

  • نرم افزار آنتی ویروس پیشرفته

این خدمات اصلی را با خدمات اضافی مانند محافظت از باج افزار و انواع ویروس ها ارائه می دهد و مهمترین ویژگی موجود در آن راه حل های نظارت بر کودک و گزینه های پیشرفته مانند کنترل برنامه ، مسدود کردن دامنه ، تماس ها و هر جنبه ای است که می تواند برای افراد خردسال مضر باشد. قیمت محصول در سال ۳۵ دلار است.

  • برنامه آنتی ویروس کامل

محافظت از داده ها ، به ویژه داده های حساس مانند رمزهای عبور و کارتهای اعتباری ، علاوه بر مکان یابی دستگاه ها و کنترل از راه دور و بهبود عملکرد و سرعت دستگاه ، این محصول ممکن است در صورت به دنبال برنامه ای برای محافظت از استفاده شخصی و گشت و گذار در اینترنت ، گزینه مناسبی باشد. قیمت محصول سالانه ۴۴ دلار است.

  • نرم افزار ضد ویروس برجسته

علاوه بر سرویس های قبلی ، این برنامه حاوی یک سرویس VPN است تا بتوانید بدون نظارت و یا مشخص کردن آدرس پروتکل خود به مرور اینترنت بپردازید و از سایت های مسدود شده خودداری کنید همچنین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل فنی از خدمات پشتیبانی فنی در طول هفته بهره مند شوید و با دسترسی خود به برنامه یک مکمل اضافی نیز بدست آورید. این یک فضای ذخیره سازی ابری ۲۰ گیگابایتی در درایوهای ابر پاندا است. قیمت محصول در سال ۵۳ دلار است.

محصولات محافظت برای صاحبان مشاغل

  • برنامه امنیتی Endpoint

Panda Security مجموعه ای از راه حل های متمایز را در برنامه امنیتی پایانی خود در اختیار شما قرار می دهد تا به صاحبان مشاغل کمک کند تا دستگاه های کارگران خود را کنترل کنند و از گزینه ها و محدودیت ها استفاده کنند تا از ورود دسته بندی های خاص از پرونده ها یا دامنه های خاص یا دسترسی به دسته های دیگر جلوگیری کند و همچنین گزینه های دیگری مانند یک مرورگر منفرد و کار توسط مدیریت متمرکز ، نظارت در زمان واقعی و گزارش در مورد کلیه موارد فنی ، همه اینها به همراه خدمات امنیتی و حفاظتی.

  • نرم افزار مدیریت سیستم

این به شما کمک می کند تا تمام دستگاه های کارگری را رصد کنید ، پرونده ها را ارسال کنید و گزارش های دوره ای دریافت کنید ، همه این موارد از راه دور انجام می شود و همچنین می توانید از سایر قابلیت ها مانند جلوگیری از از بین رفتن داده ها و مدیریت کامل تلفن های همراه و تبلت ها استفاده کنید.

  • برنامه حفاظت از ایمیل

این برنامه محافظت کامل در برابر انواع حملات مضر که می تواند به ایمیل شما یا یکی از کارمندان شما آسیب برساند ، تضمین می کند.

اکنون امنیت پاندا را دریافت کنید

نحوه خرید آنتی ویروس پاندا امنیتی

خرید پاندا امنیتی 1

پس از ورود به وب سایت www.pandasecurance.com ، خواهید دید که مستقیماً شما را با محصولات صاحبان مشاغل و کاربران عادی آشنا می کند ، و فرض کنید ما می خواهیم در اینجا محصولی را برای کاربر عادی خریداری کنیم ، بنابراین ما شما را انتخاب خواهیم کرد.

محصول مناسب را انتخاب کنید

خرید پاندا امنیتی 2

پس از آن شما شروع به انتخاب محصول محافظ مناسب برای خود می کنید ، آن دسته از کالاهایی است که قبلاً در بخش محصولات محافظ برای مصارف شخصی توضیح دادیم و فرض کنید می خواهیم نسخه کامل نرم افزار ضد ویروس را خریداری کنیم ، بنابراین بر روی آن کلیک خواهیم کرد و شما به مدت یک ماه یا یک سال در مقابل گزینه خرید قرار خواهید گرفت. حریف.

خرید را تأیید کنید

خرید پاندا امنیتی 3

مجدداً اطمینان حاصل کنید که این محصولی است که شما واقعاً می خواهید ، تعداد دستگاههایی را که می خواهید نرم افزار را روی آن نصب کنید ، انتخاب کنید و ما آنگونه که در تصویر است انتخاب کردیم که می خواهیم نرم افزار را بر روی سه دستگاه نصب کنیم و متوجه می شویم که قیمت تقریباً یک بار دو برابر شده است.

خرید را کامل کنید

خرید پاندا امنیتی 4

سرانجام شروع به وارد کردن اطلاعات شخصی و شماره کارتهای اعتباری خود می کنید تا خرید را تکمیل کرده و بلافاصله کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و از خدمات امنیتی و حفاظتی ارائه شده توسط Panda Security بهره مند شوید.

اکنون امنیت پاندا را دریافت کنید

توجه: این مقاله حاوی پیوندهای وابسته است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا برنامه تعامل بازاریابی را بخوانید

.


مطالب سایت را سریع دنبال کنید

َ

سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای,عکس و فیلم و کلیپ

منبع : ts3a.com

پست های مرتبط

Leave a Comment