چگونه می توان در Fiverr خرید و فروش کرد و از آن سود برد؟


Fiverr یک وب سایت است که مینی خدمات را بصورت آنلاین می فروشد و یکی از محبوب ترین و در حال حاضر بزرگترین سایت های مستقل است. این که آیا شما یک شخص در تجارت آزاد هستید ، یا قبلاً آن را راه اندازی کرده اید ، یا حتی اگر شغلی را اداره کرده اید و نیاز دارید که هر از گاهی به برخی خدمات دسترسی پیدا کنید ، این راهنما در مورد Pfeiffer برای شما بسیار مفید خواهد بود ، زیرا ما با تاریخچه سایت ، و مزایای احتمالی آن آشنا می شوید. تحقق آن از طریق آن و همچنین نحوه ثبت نام در آن و استفاده از آن برای فروش یا خرید خدمات.

Pfeiffer چیست و چگونه کار می کند؟

Pfeiffer چیست و چگونه کار می کند

پفیفر این یک پلتفرم تجاری آزاد است که در سال ۲۰۱۰ ایجاد شده و در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱٫۳ میلیون سرویس در سایت ارائه شده است و امروز سایت نسبت به اندازه مشاغل موقعیت بسیار پیشرفته ای را در بین سایت های آزاد ایجاد می کند. و برخلاف اکثر سایتهای آزاد که نیاز به خریدار خدمات دارند آنچه را که نیاز دارد نمایش می دهد و سپس فروشندگان خدمات (کارگران) برای ارائه صلاحیت ها و تجربیات خود برای انتخاب از بین آنها به وی تسلیم می شوند ، الگوی اصلی کار سایت Pfeiffer به این بستگی دارد که فروشندگان خدمات آنچه را می توانند ارائه دهند ارائه دهند. سپس خریداران آن سرویس ها را مرور کرده و آنچه را که از آنها لازم است درخواست می کنند.

اکنون مشترک شوید در Pfeiffer

سرویس در Pfeiffer Gig نام دارد و کمترین مقدار برای گیگ ۵ دلار است ، در حالی که می توان Gig Extras را با قیمت های اضافی (حداکثر ۱۰،۰۰۰ دلار) بدست آورد و فروشندگان برای ارائه خدمات با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت رقابت می کنند. در حالی که خریداران ارائه دهندگان خدمات را بر اساس ارزیابی ، تجربه و سایر عوامل مقایسه می کنند.

مناطق تجاری برای پیدا کردن در Pfeiffer

مناطق تجاری برای پیدا کردن در Pfeiffer

خدمات بازار موجود در وب سایت Pfeiffer کاملاً متنوع ، به معنای واقعی کلمه شما می توانید کسی را در سایت پیدا کنید که پیشنهادی را برای انجام هر کاری که فکر می کنید پیدا کنید ، مادامی که می خواهید یک سرویس قانونی ممنوع و از راه دور تحویل بگیرید. اگرچه ده ها طبقه بندی خدمات زیر ارائه شده در سایت وجود دارد ، اما طبقه بندی اصلی خدمات موجود می تواند به هشت شعبه اصلی محدود شود:

• طراحی گرافیک: طراحی تصاویر ثابت ، ویرایش عکس ، گرافیک بردار ، طراحی لوگو ، طراحی تبلیغات ، طراحی اینفوگرافیک و غیره
بازاریابی دیجیتال: بازاریابی در وب سایت ها ، ایجاد موتورهای جستجو ، همه پرسی ، تجزیه و تحلیل بازار ، بازاریابی ویدیویی ، بازاریابی پست الکترونیکی و غیره.
• نوشتن و ترجمه: نوشتن محتوا ، نوشتن نامه ، نوشتن تبلیغات ، نوشتن خلاق ، ترجمه ، تصحیح و غیره.
انیمیشن و فیلم: ویرایش فیلم ، انیمیشن ، مدل سازی سه بعدی ، جلوه های ویدئویی ، تبلیغات ویدیویی ، فیلم تبلیغاتی ، عکاسی از محصول و غیره
صدا و موسیقی: صدای صوتی ، میکس موسیقی ، بهبود کیفیت ضبط ، آواز خواندن ، جلوه های صوتی و غیره.
• برنامه نویسی و فناوری: سیستم های مدیریت محتوا ، افزونه ها ، برنامه نویسی وب ، برنامه نویسی برنامه ها ، برنامه نویسی بازی ، پایگاه داده ، تجزیه و تحلیل داده ها ، پشتیبانی فنی ، شبکه ها و غیره.
• تجارت: کمکهای شخصی ، ورود اطلاعات ، تحقیقات در بازار ، بررسی محصول ، برنامه های تجاری ، مشاوره حقوقی ، مشاوره مالی ، مشاوره شغلی و غیره.
• پیاده روی های زندگی: درس های از راه دور ، هنر و ادبیات ، مشاوره در رابطه ، سلامت و تناسب اندام ، طالع بینی و فال ، کارت تبریک و غیره

اکنون مشترک شوید در Pfeiffer

سطح فروشندگان در Pfeiffer

سطح فروشندگان در Pfeiffer

چه شما خریدار باشید و چه یک فروشنده در Pfeiffer ، باید از سطح فروشندگان در سایت مطلع شوید تا بدانید که چگونه از سطح خود به عنوان یک فروشنده پیشرفت کنید ، یا اینکه چگونه بهترین خدمات فروشنده را برای شما به عنوان خریدار انتخاب کنید. Pfeiffer فروشندگان خدمات را به ۴ سطح تقسیم می کند:

• فروشنده: این سطح پایه ای برای فروشندگان تازه ثبت شده در سایت می باشد ، این سطح علاوه بر ارسال پیشنهادات ، می تواند تا ۷ سرویس کارآمد ، ۲ پیشرفت خدمات (۵ ، ۱۰ یا ۲۰ دلار) و ۵ خدمات مختلف را نیز باز کند. به خصوص تا ۵۰۰۰ دلار و تسویه حساب مطالبات در مدت ۱۴ روز.
• فروشنده سطح یک: برای رسیدن به این سطح باید ۶۰ روز در سایت تمام شود ، ۱۰ خدمات جداگانه را بفروشید ، حداقل به ۴۰۰ دلار برسید ، حداقل امتیاز ۴٫۷ را بدست آورید ، به میزان پاسخگویی ، میزان پاسخگویی سفارش و نرخ تحویل به موقع برسید بیش از ۹۰٪ و اخطار دریافت نمی کنند. و دارندگان این سطح می توانند علاوه بر ارسال پیشنهادات ویژه تا ۵۰۰۰ دلار و تسویه حساب های پرداختی طی ۱۴ روز ، ۱۰ خدمات مؤثر ، ۴ پیشرفت خدمات (۵ ، ۱۰ ، ۲۰ یا ۴۰ دلار) و ۱۰ برابر خدمات را نیز داشته باشند.
• فروشنده سطح دو: رسیدن به این سطح باید ۱۲۰ روز در سایت تمام کند ، ۵۰ خدمات جداگانه بفروشد ، حداقل به ۲۰۰۰ دلار برسد ، حداقل امتیاز ۴٫۷ را بدست آورد ، به نرخ پاسخ ، رسیدن به نرخ پاسخگویی ، و نرخ تحویل به موقع برسید بیش از ۹۰٪ و اخطار دریافت نمی کنند. دارندگان این سطح علاوه بر ارسال پیشنهادات ویژه حداکثر تا ۱۰ هزار دلار و تسویه حساب مالیات در طی ۱۴ روز ، توانایی باز کردن ۲۰ سرویس کارآمد ، ۵ تحول خدمات (۵ ، ۱۰ ، ۲۰ ، ۴۰ یا ۵۰ دلار) و ۱۵ برابر خدمات را دارند.
• فروشنده با رتبه برتر: برای رسیدن به این سطح شما باید ۱۸۰ روز در سایت بگذرانید ، ۱۰۰ سرویس جداگانه بفروشید ، حداقل به ۲۰،۰۰۰ دلار برسید ، دارای رتبه حداقل ۴٫۷ ، دستیابی به نرخ پاسخ ، نرخ تکمیل سفارش و نرخ تحویل به موقع بالاتر از ۹۰ باشید و اخطار دریافت نمی کنید. دارندگان این سطح این امکان را دارند که علاوه بر ارسال پیشنهادهای ویژه حداکثر تا ۱۰ هزار دلار و تسویه حساب های ظرف مدت ۷ روز ، ۳۰ خدمات مؤثر ، ۶ تحول خدمات (۵ ، ۱۰ ، ۲۰ دلار ، ۴۰ ، ۵۰ یا ۱۰۰ دلار) و ۲۰ برابر خدمات را نیز داشته باشند. .

واضح است که حرکت به سطح فروشنده بالاتر ، برای شما به عنوان یک فروشنده در سایت یک مزیت محسوب می شود تا بتوانید علاوه بر امکان ارسال پیشنهادات ویژه با مبالغ بیشتر به مشترکان ، خدمات بیشتری را ارائه داده و از خدمات بهتری برخوردار شوید.

اکنون مشترک شوید در Pfeiffer

هزینه فروش در Pfeiffer

به ازای هر ۵ دلار به دست آمده در Pfeiffer ، سایت هزینه ۱ دلار را محاسبه می کند ، ممکن است در ابتدا این تعداد زیاد به نظر نرسد ، اما وقتی شما آن را به درصدی تبدیل می کنید متوجه می شویم که سایت ۲۰٪ بازده های فروشندگان را کسر می کند (سایت هنگام برداشت مجدد از بازده از سایت ، همان درصد را کسب می کند. تحولات خدمات ، خدمات چند برابر ، پیشنهادهای ویژه و یا حتی نکته های مهم ،) در حالی که نویسندگان سایت ادعا می کنند که این هزینه ها برای دستیابی به بازده برای کسانی که در سایت هستند و برای انجام امور عملیاتی برای آن هزینه می کنند ، لازم است ، بسیاری از افراد می دانند که درصدی که سایت به عنوان هزینه بسیار زیادی دریافت می کند و نباید افزایش یابد حدود ۵٪ یا ۱۰٪.

پرداخت و برداشت پول در Pfeiffer

Pfeiffer یک سیستم انعطاف پذیر و گزینه های متعدد برای پرداخت هزینه خدمات به خریداران و همچنین سود سهام فروشندگان را ارائه می دهد .در زیر گزینه های پرداخت خدمات برای خریداران خدمات (و لازم به ذکر است که ممکن است در برخی کشورها گزینه های موجود نباشد):

• کارتهای اعتباری و بدهی: بهترین روش پرداخت و محبوب ترین روش پرداخت هزینه خدمات ، شما فقط باید داده های کارت خود را به سایت پیوند دهید تا در هر زمان بتوانید به راحتی پرداخت کنید.
• پی پال: با پیوند دادن حساب پی پال خود به سایت و تکمیل پرداخت از طریق آن می توانید با پرداخت پی پال در Pfeiffer پرداخت کنید.
• Apple Pay: این سرویس می تواند منحصراً برای کاربران برنامه Pfeiffer برای دستگاه های تلفن همراه اپل مورد استفاده قرار گیرد و پرداخت آن نیز از طریق اپلیکیشن آسان پرداخت از طریق برنامه قابل انجام است.
• iDEAL: روش پرداخت فقط در هلند استفاده می شود.

در مورد فروشندگان خدماتی که از طریق سایت سود کسب کرده اند و می خواهند آن را پس بگیرند ، سایت همچنین گزینه های مختلفی را ارائه می دهد (همچنین همه گزینه ها در همه کشورها در دسترس نیست):

• پی پال: ساده ترین ، سریعترین و ارزان ترین راه برای بدست آوردن پول پس از اتصال حساب Paypal خود به Pfeiffer ، می توانید بدون پرداخت هزینه و تنها با حداقل ۱ دلار پول را پس بگیرید در حالی که واریز وجه در حساب خود را در زمان واقعی واریز می کنید. سپس می توان با توجه به گزینه های موجود در کشور خود ، وامها را از پی پال به حساب بانکی خود برداشت کرد ، به یک کاربر دیگر پی پال انتقال داد یا برای خرید آنلاین استفاده کرد.
• کارت پنجره درآمد: شما می توانید درخواست دریافت پیش پرداخت کارت Pfeiffer و دریافت آن از طریق نامه را داشته باشید این کارت برای برداشت پول از هر نقطه خرید ATM یا POS استفاده می شود و هزینه های انتقال پول به آن ۱ یا ۳ دلار است ، در حالی که ممکن است هزینه اضافه شود. مورد دیگر هنگام برداشت از دستگاه خودپرداز ، حداقل برداشت از طریق این روش ۵ دلار است و وجوه بعد از ۲ تا ۴۸ ساعت واریز می شود.
• نقل و انتقالات بانکی: اگر حساب بانکی دارید ، می توانید با پیوند دادن اطلاعات حساب به سایت Pfeiffer و درخواست برداشت سود خود ، سود خود را بر روی آن منتقل کنید.این سرویس در اکثر کشورهای جهان کار می کند و با اضافه کردن ۳ دلار هزینه برای هر انتقال با امکان اضافه کردن سایر هزینه ها توسط بانک که به آن منتقل می شود ، در حالی که با این روش حداقل ۲۰ دلار قابل برداشت است و وجوه در طی ۳ تا ۷ روز کاری می رسد.
سپرده مستقیم: اگر حساب بانکی در ایالات متحده دارید ، می توانید از این روش استفاده کنید تا بتوانید به راحتی وجوه را به حساب خود واریز کنید هزینه این روش ۱ دلار در یک زمان است در حالی که حداقل ۱۰ دلار سپرده گذاری می شود و وجوه سریعتر از انتقال بانکی می رسد. خیلی

اکنون مشترک شوید در Pfeiffer

Pfeiffer Pro

Pfeiffer Pro

Fiverr Pro سرویس جدیدی است که توسط وب سایت Pfeiffer برای جمع آوری فروشندگان ماهر و حرفه ای و خریدارانی که می خواهند در بهترین سطح ممکن خدمات دریافت کنند ، انجام شده است تا فروشنده بتواند یک برچسب Pro Verified را بدست آورد که باید برای مدیریت سایت ، برنامه ای را ارسال کند که شامل اطلاعات دقیق در مورد وی ، مهارت ها و تاریخچه تجارت وی می باشد. این درخواست ها به صورت دستی بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که هرکسی که Pfeiffer Pro را قبول می کند ، یکی از بهترین ها در زمینه خود است. البته برای بهترین قیمت ، در حالی که ارزش خدمات در سایت اصلی Pfeiffer از ۵ دلار شروع می شود ، میانگین قیمت خدمات در Pfeiffer Pro از ۱۵۰ تا ۱۰۰۰ دلار متغیر است.

ویژگی های سایت Pfeiffer

• هر کسی می تواند بدون نیاز به گواهینامه تحصیل یا تحصیلات دانشگاهی یا تجربه قبلی کار خود را در سایت شروع کند ، تمام آنچه برای خریداران در سایت مهم است ، تسلط بر شخص برای آنچه بیشتر نیست ، می باشد و شهرت خوب و سابقه کسب و کار مانع تجربه می شود.
• خدمات خود را به خوبی به عنوان فروشنده معامله می کنید ، بازاریابی که ممکن است خیلی ها بدانند یک چیز گران است و باید تلاش زیادی انجام دهید یا هزینه آن را بپردازید یا هر دو ، Pfeiffer خدمات خود را بازاریابی کرده و آنها را به مخاطبان بسیار بزرگی از خریداران بالقوه ارائه می دهد و همه این موارد را کاملاً رایگان دریافت می کنید (مگر اینکه در نظر بگیریم هزینه فروش در سایت بازاریابی است که به دست می آورید.)
• اگر یک خریدار باشید ، بدون توجه به فعالیتی که انجام می دهید ، یک بازار خدمات یکپارچه در مقابل شما قرار می دهیم ، همیشه می توانید خدمات مورد نیاز خود را در سایت Pfeiffer پیدا کنید.
• شما نیازی به درخواست شغل در Pfeiffer به عنوان فروشنده خدمات ندارید بلکه برعکس ، برخلاف اکثر سایت های آزاد ، تمام خدماتی که فروشنده انجام می دهد این است که خدمات خود را به شکلی جذاب ارائه می دهد و کارهایی را که می توانند انجام دهند اعلام می کند ، و سپس منتظر خریداران خدمات خود باشید ، به این معنی که مجبور نخواهید شد هزینه کنید. زمان درخواست هر شغل تا زمانی که در یکی از آنها پذیرش شوید.

اکنون مشترک شوید در Pfeiffer

مضرات Pfeiffer

• فروش اولین سرویس در سایت بسیار دشوار است ، زیرا اکثر خریداران ترجیح می دهند در معرض خطر نباشند و خدمتی را درخواست کنند که قبلاً کسی درخواست نکرده باشد.
• هزینه فروش ۲۰٪ بسیار بالاست و سایت نیز خریدار را متهم می کند. این هزینه ها بسیار ممنوع قلمداد می شوند و مهم نیست که چقدر پول فروشنده را دریافت می کند ، همانطور که در برخی دیگر از سایت های خود اشتغالی وجود دارد.
• خدمات در سایت به طور کلی از نظر استاندارد بسیار پایین تلقی می شود ، زیرا اکثر خدمات با حداقل (۵ دلار) انجام می شود و بنابراین انتظار ندارید در صورت خریدار ، خدمات سطح بالایی را بدست آورید ، یا انتظار دارید که در صورت فروشنده ، بازده خوبی را برای مهارت های خود دریافت کنید. البته به استثناء این نکته ، برخی از فروشندگانی هستند که برای قیمت های بالاتر خدمات سطح بالایی ارائه می دهند.
• برخورد با خریداران نامشخص ممکن است مشکل بزرگی در فروشندگان سایت باشد ، زیرا قیمت پایین خدمات بسیاری از افراد غیرحرفه را برای درخواست خدمات وسوسه می کند ، به عنوان مثال برخی از این افراد جزئیات کامل آنچه مورد نیاز ارائه دهنده خدمات است ارائه نمی دهند ، یا درخواست های اغراق آمیز را درخواست می کنند ، یا تأخیر مکاتبات ، یا صحبت با زبانی غیرقابل فهم و … و غیره.
• هیچ گونه تضمینی برای ادامه در سایت وجود ندارد ، زیرا شرایط خدمات تصریح می کند که سایت حق دارد بدون ذکر دلیل دلایل متوقف کردن یک سرویس خاص یا یک حساب کاربری کامل را انجام دهد و این ممکن است به معنای از دست دادن ماه ها و سال ها اعتبار در ساخت و ساز در سایت بدون اطلاع قبلی به فروشندگان در سایت باشد.

مشاهده خدمات در Pfeiffer (فروشنده)

پله ها یک حساب کاربری Pfeiffer ایجاد کنید شروع کار با ارائه خدمات یک فرآیند بسیار ساده است و هیچ گونه پیچیدگی را در بر نمی گیرد. در اینجا همه مواردی که برای ارائه اولین سرویس خود در سایت مورد نیاز هستید در اینجا آورده شده است:

اکنون مشترک شوید در Pfeiffer

به صفحه اصلی سایت بروید و سپس عضویت را انتخاب کنید تا پنجره ثبت نام زیر به شما نشان داده شود ، شما سه گزینه برای ثبت نام کاربری در سایت ، یا از طریق یک حساب Google ، یا از طریق یک حساب Facebook یا از طریق ایمیل دارید:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 1

پنجره زیر ظاهر خواهد شد که از شما می خواهد نام کاربری و رمز عبور را انتخاب کنید:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 2

پس از تکمیل ثبت نام و شروع به انتشار و یا خدمت رسانی به شما ، باید برای رفتن به صفحه کنترل فروشنده همانطور که در تصویر مشاهده شده است ، Switch to Selling را انتخاب کنید:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 3

پس از آن یک کنترل پنل و گزینه های فروشنده را مشاهده خواهید کرد ، برای رفتن به بخش خدمات باید همانطور که در تصویر نشان داده شده است بر روی گیگ ها کلیک کنید:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 4

وقتی برای اولین بار از سایت به عنوان فروشنده استفاده می کنید ، از شما خواسته می شود که اطلاعاتی در مورد خود مانند نام ، شغل فعلی ، تجربیات و گواهینامه های خود را وارد کنید و همچنین از شما خواسته می شود تا در رسانه های اجتماعی به حساب های خود پیوند بزنید ، سعی کنید تا حد ممکن از این داده ها پر کنید زیرا باعث تقویت مشخصات شما می شود و فرصت خریداران را برای به دست آوردن خدمات خود افزایش می دهد. پس از تکمیل این اطلاعات ، صفحه ایجاد سرویس را به شرح زیر مشاهده می کنید:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 5

• GIG TITLE: این نام خدمتی است که شما ارائه می دهید و در سایت تشخیص داده می شود که نام سرویس با “من انجام خواهم داد” یا “من انجام خواهم داد” شروع می شود.
• CATEGORY: این رتبه بندی خدمات شماست و شما می توانید از بین ۸ دسته موجود انتخاب کنید.
• TAGS SEARCH: برچسب هایی را جستجو کنید که از طریق آنها خریداران می توانند خدمات شما را جستجو کنند.

پنجره بعدی که برای شما نمایان می شود ، پنجره Scope & Praching یا آنچه در کار و قیمت گذاری گنجانده شده است ، به شرح زیر است:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 6

بسته ها روشی هوشمندانه برای ارائه بیش از یک قیمت برای خدمات شما بسته به گزینه های مختلف آنها است ، به عنوان مثال اگر شما یک سرویس ترجمه ارائه می دهید ، بسته های مختلف این سرویس می توانند گزینه های دیگری مانند: تعداد اضافی کلمه ، املا ، قالب پرونده ترجمه را ارائه دهند. در بخش Packages می توانید گزینه هایی را که می خواهید در هر بسته قرار دهید تعیین کنید و قیمت آن را تعیین کنید (بین ۵ تا ۹۹۵ دلار.) شایان ذکر است که در صورت عدم وجود بسته بندی غیر ضروری و فقط یک بسته ، امکان توزیع با چند بسته برای سرویس وجود دارد. از دکمه ۳ بسته.

تحولات خدمات (My Gig Extras) روشی متفاوت برای به دست آوردن بیشتر خدمات شما در ازای پرداخت مبالغ اضافی است به عنوان مثال می توان از پیشرفت های خدمات به این موارد استفاده کرد: درخواست ارائه خدمات در مدت زمان کوتاه تر ، بررسی اضافی در مورد کار تحویل داده شده.

پنجره بعدی که ظاهر می شود ، پنجره توضیحات و سؤالات متداول خواهد بود که به شرح زیر است:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 7

توضیحات شرح مختصری از خدمات ارائه شده شماست. سؤالات متداول ، بخشی اختیاری است که در آن می توانید سوالات و پاسخ هایی را برای خریدار خدمات قرار دهید تا او بتواند دانش دقیق تری از آنچه ارائه می دهید ، بدست آورد.

پنجره ای که در پنجره الزامات دنبال خواهد شد:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 8

موارد مورد نیاز عبارتند از نیازهای خاصی که مشتری قبل از شروع به کار سرویس به شما ارائه می دهد ، به عنوان مثال اگر شما در حال طراحی آرم هستید ، ممکن است از مشتری بخواهید رنگ مورد نیاز آرم ، اندازه ، ایده کلی و غیره را برای شما فراهم کند. و اگر شما یک سرویس ترجمه ارائه می دهید ، این مکان برای بدست آوردن متن اصلی است که شما روی آن کار می کنید. در این پنجره می توانید از خریدار متن ، انتخاب چندگانه بخواهید یا حتی یک فایل را با دستورالعمل کار ضمیمه کنید.

پنجره بعدی پنجره گالری است:

مشاهده خدمات در Pfeiffer 9

شما می توانید خدمات خود را با نمایشگاهی پشتیبانی کنید که شامل تصاویر ، کلیپ های ویدئویی یا فایلهای PDF باشد .این رسانه ها می توانند شامل مدل های تجاری قبلی برای شما باشند ، یک گفتگوی شخصی با شما باشد که در آن شما به طور طولانی در مورد خدمات خود صحبت می کنید یا حتی مجموعه ای از تصاویر جذاب را برای افزایش فرصت خرید خدمات خود در نظر می گیرید.

اکنون تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که بر روی دکمه Publish کلیک کنید تا سرویس شما در سایت منتشر شود و روند خرید را از مشتریان شروع کنید.

درخواست خدمات در Pfeiffer (خریدار)

خرید خدمات در Pfeiffer بسیار ساده است و می توانید با کلیک روی Switch to Buy در سمت راست بالای صفحه ، خدمات را با همان حساب فروشنده خریداری کنید:

اکنون مشترک شوید در Pfeiffer

سفارش خدمات در خریدار Pfeiffer 1

شما می توانید خدمات موجود در سایت را یا از طریق صفحه اصلی به طور مستقیم مرور کنید ، که شامل گروهی از خدمات منتخب یا از طریق زیر مجموعه های اصلی در نوار بالای سایت یا ساده ترین راه برای جستجوی موتور جستجو داخلی است:

سفارش خدمات در خریدار Pfeiffer 2

پس از انتخاب سرویس مورد نظر خود ، پنجره ای مشابه پنجره زیر باز می شود:

سفارش خدمات در مورد خریدار Pfeiffer 3

از این صفحه می توانید جزئیات خدمات ، قیمت آن ، گزینه های موجود در آن و تحولات مختلف در مورد آن را مشاهده کنید.همچنین می توانید با انتخاب پکیج و سپس کلیک بر روی ادامه برای باز کردن پنجره زیر ، خدمات را درخواست کنید.

سفارش خدمات در خریدار Pfeiffer 4

در این پنجره اطلاعات مربوط به قیمت خدمات ارائه شده است ، همچنین می توانید در این پنجره پیشرفت های سرویس را درخواست کنید. پس از کلیک روی سفارش اکنون ، از شما خواسته می شود تا جزئیات پرداخت را برای تکمیل کردن وارد کنید. خدمات را خریداری کنید و سپس وی به پنجره Submit Requirements سوئیچ داد تا بتوانید دستورالعمل هایی را به ارائه دهنده خدمات ارسال كنید ، و سپس منتظر باشید تا او با شما ارتباط برقرار كند تا آنچه را كه اجرا كرده است ارسال كند.

نکاتی در مورد فروش خدمات در Pfeiffer

اگر می خواهید در فروش مینی خدمات در Pfeiffer موفق باشید ، نکات زیر در این سفر به شما کمک می کند:

• خدمات خود را به خوبی و با جزئیات توصیف کنید فروشنده می خواهد دقیقاً بداند چه چیزی را برای آنچه می پردازد بدست می آورد همچنین توصیف خدمات به خوبی از بروز بسیاری از مشکلات پیش آمده در اثر اختلاف انتظارات بین فروشنده و خریدار جلوگیری می کند.
• تقویت خدمات خود با عکس و فیلم به شما در افزایش شانس دستیابی به خریداران کمک می کند.
• شهرت خوبی برای خود بسازید و حفظ کنید اعتبار و ارزیابی اساس کار در Pfeiffer (و سایر سایتهای آزاد) است. حتی اگر خطایی به عهده شما باشد ، برای خریدار مشکلی غیر ضروری ایجاد نکنید. همیشه سعی کنید مشترک خود را راضی کنید زیرا ارزیابی ای که می کنید سرمایه شماست پست.
• رقابت برای Pfeiffer (و سایر سایت های مستقل) برای شدیدترین رقبا ، و انتظار داشته باشید که رقبای زیادی را پیدا کنید که همان خدمات شما را ارائه می دهند و احتمالاً با کیفیت عالی و قیمت بهتر ، اما در عوض جایی برای همه وجود دارد و اگر کاری بهتر از رقبا انجام دهید ، می توانید شانس خود را بدست آورید. .
• فروش سرویس اول از همه دشوارتر است ، در حالی که هر زمان که خدمات بهتری را بفروشید به تدریج بهبود خواهد یافت ، عاقلانه است که اولین سرویس خود را با قیمتی رقابتی ارائه دهید تا بتوانید خریدار اول را بدست آورید ، سپس می توانید قیمت مورد نظر خود را بالا ببرید.
• هناك مشترون يبحثون عن الجودة، وهناك مشترون يبحثون عن السعر الأفضل، وهناك من يبحث عن مزيج من هذا وذاك، لذا من المهم جدًا أن تعرف المنطقة التي تنافس فيها بالضبط، لا يمكنك على سبيل المثال أن تكون شخصًا ذو خبرة ثم تبالغ في تقليل سعر خدماتك، ولا يمكن أن تكون مبتدئًا ثم تعرض أسعارًا مبالغًا فيها لخدماتك، اعرف كيف تتعامل بشكل أفضل مع أنواع المشترين لتستطيع النجاح في هذا السوق الضخم.
• على عكس طريقة التفكير الشائعة، تحويل الأموال هو آخر ما يجب أن تفكر فيه قبل البدء في العمل على فايفر (نفس الأمر ينطبق على مواقع العمل الحر الأخرى،) ابدأ بناء ملفك الشخصي، وابدأ العمل، وحقق بعض الأموال، ثم ستكون هناك الكثير من الحلول بعد ذلك لاستلام الأموال، لا تجعل صعوبات التحويل تقعدك عن البدء في العمل.
• التعامل خارج فايفر في الأمور المالية ممنوع تمامًا بحسب سياسة الموقع، ومن الممكن أن يؤدي إلى إغلاق حسابك بشكل نهائي، لذا لا تقع في هذا الخطأ الذي يقع فيه الكثيرون، وتذكر أنك قبلت بشروط الموقع وأن الرسوم هي مقابل لتسويقك بين طالبي الخدمات، وأيضًا لتغطية نفقات الموقع، ومن ناحية أخرى العمل داخل فايفر يقوي من ملفك الشخصي ويمنحك الفرصة لتعظيم إيراداتك عن طريق الحصول على طلبات خدمات بصورة مستمرة.

نصائح لشراء الخدمات على فايفر

إذا كنت صاحب أعمال وترغب في الحصول على أقصى استفادة من فايفر فهذه النصائح ستساعدك في تحقيق ذلك:

• تأكد من قراءتك لوصف الخدمة ومعرفة ما يتوقع أن تحصل عليه من مقدمها بالضبط، فهم الخدمة بشكل جيد مسبقًا سيمنع الكثير من المشاكل المحتملة بينك وبين البائع.
• خذ بعض الوقت لتصفح الخدمات المتاحة للأمر الذي تود إنجازه، ليس ما يظهر أمامك أولاً في نتائج البحث بالضرورة هو الأفضل لك، خذ وقتك للتعرف على الخيارات المتاحة حتى الوصول إلى الأفضل.
• شراء الخدمات ذات التقييم الجيد، والمباعة مرات أكثر هو أفضل بطبيعة الحال وأكثر مدعاةً للحصول على نتائج جيدة لما تريد تنفيذه، لكن في المقابل لا تهمل تمامًا القادمون الجدد إلى منصة العمل أو حتى أولئك الذين لم يسبق لهم أداء أي أعمال، قد تحصل على أسعار جيدة جدًا إذا تعاملت مع هؤلاء، وقد تجد فيهم أشخاصًا أكفاء جدًا على غير المتوقع.
• حافظ على أسلوب مهذب في التعامل بينك وبين بائع الخدمة، لا داعي لأن تكون فظًا أو متسلطًا لمجرد أنك طالب الخدمة، أيضًا حاول قدر الإمكان أن تكون طلباتك واضحة ومحددة قبل بدء العمل، ﻷن أي شخص يؤدي عملاً يتأفف جدًا من أصحاب الأعمال الذين لا يعرضون طلباتهم بوضوح من البداية، ثم يطلبون الكثير من التعديلات عليها في ما بعد.
• لا تقبل أبدًا أي طلبات للعمل خارج فايفر حتى لا تفقد حسابك.

كما رأينا، موقع فايفر هو وسيلة جيدة جدًا لكلِ من أصحاب المهارات الذين يرغبون في الاستفادة من مهاراتهم ماديًا بطريقة عابرة للحدود، وأيضًا لأصحاب الأعمال الذين يرغبون في الحصول على خدمات دون الحاجة لتوظيف موظفين بدوام كامل. ورغم أنه قد لا يكون الموقع الأفضل أو المناسب للجميع، إلا أنه يعد واحدًا من أشهر مواقع العمل الحر والخدمات المصغرة الموجودة على الساحة حاليًا.

ملاحظة : يحتوي هذا المقال على روابط تابعة ، لمعرفة المزيد من المعلومات ، يرجى قراءة برنامج المشاركة التسويقي

.


مطالب سایت را سریع دنبال کنید

َ

سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای,عکس و فیلم و کلیپ

منبع : ts3a.com

Leave a Comment