چگونه می توانید دستکش های قلاب دوزی را به روش های بیشتری از یکی بپوشید؟


بافندگی دستکش قلاب دوزی یکی از روشهای ساخت دستکش است که به ساخت جوراب سنگین ارزان قیمت با رنگهای دلپذیر بستگی زیادی دارد.در عین حال یک سرگرمی سرگرم کننده است که خلاء بسیاری از خانم ها را اشغال می کند و به آنها در نوآوری و ایجاد کمک می کند.

بافندگی دستکش به روشی بسیار آسان ، زیرا هنر قلاب دوزی یکی از هنرهای خیاطی است که بسیار آسان و بسیار دقیق است ، زیرا بستگی به یک سوزن یا یک چوب دیگر دارد ، برخلاف بافتنی که به دو سوزن بستگی دارد ، در جایی که انجام می شود از طریق کار دستکش یا ملافه های کوچک و همچنین کیف ، جوراب ، روسری و قطعات زیادی به جای خریدن آنها از خارج از کشور با قیمت های گزاف و در عین حال اشغال اوقات فراغت ، اما می توانید در یک مقاله جامع و مفصل در مورد نحوه دوخت دستکش در قلاب دوزی به بیش از یک روش استفاده کنید تا بتوانید آنها را به عنوان شما سایزهای متناسب با توجه به ظهور فصل زمستان را می خواهید ، هنگامی که سردی شدید که برای برش دادن پشم سنگین نیاز به برش دارید ، در سطرهای بعدی به ما ادامه دهید.

هنر قلاب دوزی

بافندگی دستکش هنر قلاب دوزی است

قلاب دوزی یک هنر باستانی است که به منظور ساختن یک هنر نادر که ماشینهای مدرن قادر به اجرای آن نیستند ، به نخ ریسی برخی نخهای نخی یا پشمی متکی است ، زیرا مبدا هنر قلاب دوزی به شبه جزیره عربستان برمی گردد ، هنگامی که خانم ها بعضی از لباس ها را از نخ های پشم و بز می دوختند ، اما انتقال می یابد بعداً به کشورهای آفریقای جنوبی و اروپا ، به ویژه ایرلند ، جایی که زنان در زمان های بسیار قدیم برای یادگیری کاردستی چه کارهایی برای به دست آوردن معیشت انجام می دادند برای خلاص شدن از قحطی و فقر موجود در این دوره در کشور و قلاب دوزی اولین حرفه در آنجا بود و بعداً به فرانسه منتقل شد و به همین دلیل نامگذاری شد. “ج روچت »از واژگان فرانسه که در آن زنان در دوره های جنگ برای حمایت از همسران خود کار می کردند ، ملکه ویکتوریا از انگلیس بسیار تحت تأثیر آن هنر قرار گرفت و در حالی که دست نخ های قلاب دوزی و ساختن برخی از هنرها را در دست داشت ، در بسیاری از تصاویر ظاهر شد و آن هنر هنوز هم تا به امروز وجود دارد و آن را انجام می دهد. بسیاری از خانمها اوقات فراغت خود را سپری می کنند و کاردستی می آموزند که به آنها کمک می کند تا درآمد کسب کنند و درآمد را افزایش دهند.

قوانین هنر قلاب دوزی

در مورد قوانین هنر قلاب دوزی ، که خیلی ها برای دوختن دستکش باید آن را بدانند ، این است که از نوع سوزن های مورد استفاده در آن و نوع نخ هایی که متناسب با هر محصول است ، بدانید که آیا این جوراب ، کلاه یا دستکش است ، و همچنین ابعاد یا اندازه گیری هایی که به تنظیم قطعه کمک می کند ، بخصوص که با توجه به شکل بدن متفاوت است ، همچنین بهتر است برای ارائه یک اثر هنری مجزا که بی نظیر است ، خواه با حضور در برخی از دوره های آموزشی یا تماشای برخی از فیلم هایی که مراحل تفصیلی دوخت را توضیح می دهند ، به دنبال کمک متخصصان در آن زمینه باشید و از همه چیز جدید پیروی کنید. که شخص اثر انگشت را گذاشته است این در قطعه ای که بافته می شود ، یعنی تخیل خود را بدون استفاده از مراجعان ثابت که فقط روش بافندگی را توضیح می دهد رها نمی شود ، و برای بازاریابی بسیاری از افراد می خواهند تکه های نادری از پشم را که به صورت هدیه ارائه می شود ، به دست آورند یا بعد از آن برای نسل ها نگه داشته می شوند.

انواع سوزن های مورد استفاده در بافندگی دستکش های قلاب دوزی

در ابتدا می توانیم سوزن یا قلاب را همانطور که در قلاب دوزی استفاده می شود تعریف کنیم ، زیرا این یک چوب فلزی است که از آلومینیوم یا استیل ضد زنگ با انتهای تا حدودی مورب ساخته شده است.برای تولید یک بخیه محکم ، نخ را به طریقی پیچیده می کنیم ، جایی که این مرحله بصورت متوالی و منظم برای بدست آوردن بخیه انجام می شود. مناسبت ، و سوزن های استنلس استیل به دلیل اندازه سوزن ، نرمی و جریان نخ از طریق آن اغلب در دوخت نخ های تابستانی مانند کتان و پنبه استفاده می شود.در مورد سوزن های آلومینیومی ، آنها نسبتاً ضخیم هستند و در نخ های پشمی سنگین استفاده می شوند ، برخلاف سوزن های فلزی که در بافتنی استفاده می شود. از یک مهمانی مستقیم.

انواع نخ هایی که برای بافندگی دستکش های قلاب دوزی استفاده می شود

در مورد نوع نخهای استفاده شده ، آنها بسیار و متعدد هستند ، ما نخهای نخی و پارچه ای سبک و مناسب را برای لباس های تابستانی و همچنین ابریشم ، اکریلیک و پشم که از طریق آن دستکش ها دوخته می شود ، پیدا می کنیم و دکل طلایی یا نقره ای که متناسب با مهمانی های عصرانه است ، و همچنین kilim هایی که در ساخت کیف و جوراب های سنگین استفاده می شوند ، وجود دارد. توسعه علمی ، موضوعات زیادی به اشکال مختلفی پدید آمده است که بین آنها همپوشانی دارد ، به طوری که بیش از یک نوع در یک نخ جمع می شوند و همین امر باعث ترغیب بسیاری از افراد برای اختراع و دوختن قطعات زیادی به منظور استفاده هر چه بهتر از آن رشته ها می شود که بالغ بر یک دلار است. تعداد کمی در مقایسه با خرید این قطعات آماده از فروشگاه های بزرگ.

نحوه دوختن دستکشهای قلاب دوزی

در مورد مراحل مفصلی که می توانید از خانم من به منظور بافتن دستکش در قلاب دوزی پیروی کنید ، این کار از طریق بدست آوردن یکی از مراجعان آماده که در بسیاری از مراکز خیاطی یا از طریق اینترنت موجود است ، انجام می شود که در جزئیات نحوه چگونگی گرفتن اندازه انگشتان و عرض کف دست و طول و حتی تعداد مرتب سازی به تفصیل ارائه شده است. و بعداً ، طراحی مناسب انتخاب می شود ، چه برخی از بخیه ها به آن اضافه شده باشند یا لوازم جانبی اضافه شده اند تا بتوانند با انتخاب نوع نخ و رنگ های مناسب ، کار را در آن تسهیل کنند.در مورد مراحل اجرای آن بستگی به انتخاب بخیه زنجیره ای و ایجاد چند نقش دارد تا اینکه به مچ دست یابیم تا تکه های مشابه بیت نیز برای قسمت جلویی و پشت کف دست مناسب است.در مورد اجرای انگشتان ، این کار با ساخت بخیه های اضافی در چهار نقطه از بالای قطعه ای که دوخته شده است انجام می شود ، در حالی که انگشت پنجم مطابق کف دست از طرف آن نصب شده است ، و این مرحله نیز چهار بار تکرار می شود و سپس استفاده می شود یک سوزن دوخت به طوری که همه طرف ها با همان نوع نخ بسته شوند و به همین ترتیب خانم من با سهولت و طی چند دقیقه دستکشهای پشمی را بافته می شود.

دیگر موارد استفاده از قلاب دوزی

بافندگی دستکش از قلاب دوزی دیگری استفاده می کند

و بعد از اینکه با روش دوخت دستکش با قلاب دوزی آشنا شدیم ، اکنون می توانیم موارد دیگری را که می توان در قلاب دوزی از آن استفاده کرد ، ذکر کنیم ، خانم شما می توانید کیسه های پشمی با اندازه بزرگ که حاوی موارد بسیاری و رنگ های مختلف است برای تهیه همه لباس ها درست کنید ، جایی که بخیه های پهن ساخته شده است و عرض آن از ۳۰ سانتی متر و طول بیشتر است. طول ۵۰ سانتیمتر از هر دو طرف بسته شده و یک آستر داخلی نصب شده و یک دست نیز به آن وصل شده است همچنین با ساختن بخیه هایی به طول ۱۵ سانتیمتر و طول بیش از ۷۰ سانتیمتر می توانید یک روسری یا کفیویه تهیه کنید تا بتوانید یک کوفیه طولانی پیچیده در گردن و همچنین بسیاری از کاربردها داشته باشید دیگران دوست دارند انجام لحاف را انجام دهند پرتفوی پول یا تلفن همراه یا مبلمان تجاری و پرده و پوشه فرش یا پوشاک برای کودکان به جای خرید آن محصولات با قیمت های گزاف از خارج از کشور.

در پایان ، امروز خانم شما مقاله کامل و مفصلی را در مورد همه چیز مربوط به یادگیری هنر قلاب دوزی از نظر قوانین و نوع سوزن و نخ های بکار رفته در آن ، با روش دوخت دستکش با قلاب دوزی و برخی دیگر از قطعات ارائه داده ایم که می توان با قلاب دوزی به راحتی و بدون هیچگونه تلاش و ذکر هرگونه پول عالی مالی

.


مطالب سایت را سریع دنبال کنید

َ

سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای,عکس و فیلم و کلیپ

منبع : ts3a.com

پست های مرتبط

Leave a Comment