برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

admin در دسته‌بندی نشده

چگونه در نوبیتکس حد ضرر بگذاریم

خرید بیت کوین

حد ضرر و حد سود در نوبیتکس. – YouTube

https://www.youtube.com
دوستان عزیز تا زمانی که صرافی نوبیتکس پلتفرم حد ضرر و حد سود اپلود نشده. اگر خواستید حد ضرر و حد سود بزارید …

حد ضرر و حد سود چیست؟ به شیوه‌ای حساب شده معاملات خود را …

https://blog.nobitex.ir
چگونه حد ضرر را تعیین کنیم؟ … در حد ضرر درصدی، فرد درصد ثابتی از قیمت را به عنوان حد ضرر در نظر می‌گیرد و در صورتی که قیمت سهم از درصد تعیین شده پایین‌تر رود آن را به فروش می‌رساند. … نوبیتکس

صرافی نوبیتکس قابلیت «حد ضرر» را به صورت آزمایشی عرضه می …

https://mihanblockchain.com
صرافی نوبیتکس. عرضه نسخه بتای قابلیت «حد ضرر» در صرافی نوبیتکس. جزییات: نسخه‌ی بتا‌ی ویژگی «حد ضرر» در صرافی نوبیتکس آماده‌ انتشار است. این نسخه تنها برای تعداد محدودی از کاربران فعال خواهد شد.

کاربران نوبیتکس با تعیین حد ضرر سود معاملات خود را حفظ می‌کنند

https://digiato.com
تعیین حد ضرر یا استاپ‌لاس، امکان جدید صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس است که کاربران می‌توانند پس از فعال‌سازی این امکان، حد زیان خود را در معاملات تعیین کنند و سود بیشتری از نوسانات بازار رمزارزها به دست آورند.

مراقب خرید و فروش ارزهای دیجیتال در نوبیتکس باشید!

https://itresan.com
پیش از این در یک مقاله به چند صرافی آنلاین برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در کشور اشاره کردیم که یکی از آن‌ها نوبیتکس بود، یک صرافی p2p که کاربران همچون کارگزاری بورس، ارزهای پشتیبانی شده را به یکدیگر می‌فروشند.

آموزش جامع ثبت نام و کار با نوبیتکس به صورت قدم به قدم …

https://omidfadavi.me
نوبیتکس چیست و آموزش نوبیتکس چه اهمیتی دارد؟ در ایران تعداد صرافی های کوچک کم نیست ولی این صرافی های کوچک نمی تواند نیازهای تریدرهای حرفه ای را برطرف کنند و لذا باید به دنبال یک صرافی بود که ضمن داشتن گردش مالی بالا …

حد ضرر چیست و چگونه از آن استفاده کنیم | حامد عمادی

https://hamedemadi.ir
چگونه حد ضرر را تعیین می کنید؟ و چرا حد ضرر در معاملات مهم است؟ … فعال شدن حد ضرر در یک معامله بورسی به مفهوم تثبیت قیمت پایانی سهم زیر قیمت حد ضرر است. … ثبت نام در نوبیتکس.

استاپ لاس (Stop Loss) چیست؟ همه چیز درباره تعیین حد ضرر در …

https://mihanblockchain.com
در ادامه سعی می کنیم به طور کامل توضیح دهیم که Stop Loss یعنی چه و اینکه چگونه استاپ لاس بگذاریم و چه کمکی به ما می‌کند و همچنین مهمترین اشتباهات در گذاشتن حد ضرر را بررسی خواهیم کرد.

بازار نوبیتکس – Nobitex

https://nobitex.ir
ترید در بازار آزمایشی نوبیتکس را تجربه کنید. تست نت نوبیتکس یا شبیه‌ساز بازار ارزهای دیجیتال به کاربران کمک می‌کند تا قبل از ورود به دنیای رمزارزها، برای مدتی در یک محیط آزمایشی دست به خرید …

نحوه حفظ سود ترید با استفاده از حد ضرر یا استاپ لاس شناور …

https://arzdigital.com
استراتژی اول؛ استاپ لاس یا حد ضرر ثابت. ثبت سفارش فروش ۰.۲۵ اتریوم در قیمت ۱۱۰ دلار، یعنی با ۱۰ درصد سود و قرار دادن حد ضرر در قیمت ۹۵ دلار، یعنی با ۵ درصد ضرر.