عکس‌های کرونایی هالیوودی معروف در کنار نامزد جوانش


مل‌گیبسون و روزالیندا رُز به طور موقت قرنطینه ضروری خانگی را زیر پا گذاشتند و برای خرید راهی یک سوپرمارکت در لس‌آنجلس شدند. البته آن دو ماسک گذاشته و پروتوکول‌های این هفته لس‌آنجلس را رعایت کرده‌بودند. ستاره فیلم شجاع‌دل ۶۴ ساله در کنار نامزد ۲۹ ساله‌اش…

بازیگر و کارگردان معروف در یک روز عادیمجله هموطن بنقل ازتابناک با تو مل‌گیبسون و روزالیندا رُز به طور موقت قرنطینه ضروری خانگی را زیر پا گذاشتند و برای خرید راهی یک سوپرمارکت در لس‌آنجلس شدند. البته آن دو ماسک گذاشته و پروتوکول‌های این هفته لس‌آنجلس را رعایت کرده‌بودند.

این زوج در حالیکه دست به دست یکدیگر داده بودند از مغازه خارج شدند. ستاره فیلم شجاع‌دل ۶۴ ساله در کنار نامزد ۲۹ ساله‌اش یک سبد حاوی خرید را حمل می‌کرد و به سوی اتومبیل خود می‌رفت. البته نامزد او ماسک را از صورتش برداشته بود.

بازیگر و کارگردان معروف در یک روز عادی

این زوج از سال ۲۰۱۴ میلادی با یکدیگر نامزد شدند و در سال ۲۰۱۷ نخستین فرزند رُز به نام لارس جرارد به دنیا آمد. لارس فرزند نهم ملگیبسون بازیگر و کارگردان مشهور است. رُز نخستین رابطه مل‌گیبسون پس از جدایی رسمی از اوکسانا گریگوریوا در سال ۲۰۱۱ بود. اوکسانا گریگوریوا تصنیف‌ساز و پیانیست روسی است. او مادر فرزند هشتم مل‌گیبسون بود. رابطه مل‌گیبسون و این پیانیست معروف به دلیل اتهاماتی از قبیل اعتیاد به الکل و خشونت خانگی که متوجه گیبسون بود، به هم خورد.

بازیگر و کارگردان معروف در یک روز عادی

 

بازیگر و کارگردان معروف در یک روز عادی

 

بازیگر و کارگردان معروف در یک روز عادی


مطالب سایت را سریع دنبال کنید


سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای

پست های مرتبط

Leave a Comment