سایت های آموزش طراحی مد


نمایش های مد و مد بخشی از زندگی روزمره ما شده است ، زیرا زنان مشتاقانه دنبال آنها می شوند تا از نظر رنگ ، طرح و مواد همه چیز جدید را دریابند. وقتی آنها را تماشا می کنید ، مد را می شناسید که از فصلی به فصلی متفاوت است و از سال به سال متفاوت است ، که به او در خرید لباس و لباس مطابق با استانداردهای مد کمک می کند. خیلی زیبا و ظریف.

انواع طراحی مد

چهار نوع طراحی مد وجود دارد: مد تولید انبوه ، مد بالا ، لباس آماده و لباس نمایشی ، که هر نوع از موارد دیگر با موارد دیگر متفاوت است:

 1. مد تولید کمی: این یک گروه از طرح ها است که در اندازه ها و مقادیر مختلف در بازارها تولید و به بازار عرضه می شود ، زیرا این نوع مد با قیمت مناسب آن مشخص می شود.
 2. Couture: این طرحی برای طبقه خاصی از جامعه است که هنگام خرید لباس هایشان با کیفیت مواد و کیفیت مارک تجاری اهمیت می دهد.
 3. آماده: این یک گروه از طراحی های مد است که در کیفیت خود بین دو نوع مد ، یعنی مد بالا و تولید انبوه ترکیب می شود ، زیرا در بازار برای همه طبقات تولید و به بازار عرضه می شود ، بنابراین طراح مد کیفیت مواد را در تولید خود قرار می دهد.
 4. نمایش لباس: این یک طراحی لباس ویژه است که توسط بازیگران در یک نمایش سینمایی یا تئاتر استفاده می شود.

عناصر طراحی مد

طراحی مد شامل پنج عنصر اساسی است:

 1. فرم ساختاری: مهمترین عنصر طراحی مد محسوب می شود ، زیرا استعداد طراح مد را نشان می دهد ، که باعث می شود او از سایر رقبا متمایز شود و در آن طراح مد تمام جزئیات اصلی طرح مانند جیب ها را مشخص می کند.
 2. پارچه: پارچه یکی از مهمترین عناصر کیفیت طراحی محسوب می شود ، زیرا پارچه ها ، رنگ و اشکال آنها انواع مختلفی دارد و بهترین نوع پارچه ها پنبه ، پارچه و پلی استر است.
 3. دکوراسیون: دکوراسیون در داخل پارچه یافت می شود ، زیرا انواع خاصی از طرح ها وجود دارد که به تزئینات زیادی نیاز دارند و انواع دیگر آن به تزئین ساده نیاز دارند و می توان آن را با دستگاه یا دست مخصوص روی پارچه قرار داد و این عنصر یکی از عناصری است که زیبایی طرح را برجسته می کند.
 4. مکمل: این گروهی از عناصر مکمل برای طراحی شکل مدل است ، جایی که هدف مکمل ها برجستگی زیبایی طرح است.
 5. لوازم جانبی: لوازم جانبی مورد استفاده از یک طرح به دیگری متفاوت است ، زیرا طرحهایی وجود دارد که به لوازم جانبی زیادی احتیاج دارند و سایر مواردی که به مقدار کمتری نیاز دارند و طراح هنگام انتخاب لوازم جانبی ضرورت سازگاری با رنگ و شکل طرح را در نظر می گیرد.

مبانی طراحی مد

ابزارهای اساسی مورد استفاده در طراحی مد وجود دارد که عبارتند از: مداد ، خودکار ، خودکارهای ذغالی ، قلم جوهر ، خط کش ، گچ رنگی ، مقوا ، مربع ، زاویه دار ، مثلث و خط کش با طول ۲۵ سانتی متر تا ۳۰ سانتی متر.

برخی از زنان تعجب می کنند که چگونه طراحی مد را یاد بگیرند ، و قبل از یادگیری این هنر ، باید پایه هایی را که طراحی متمایز به آنها بستگی دارد ، دانست و این پایه ها به شرح زیر است:

 1. من برای ایجاد خلاقیت و زیبایی در طراحی از تمام ابزارهای مد استفاده می کنم ، برای رسیدن به این هدف توصیه می شود سایه های سیاه را با مداد مشخص کنید.
 2. طراحی در ابتدا بر اساس اندازه بین المللی است و پس از اتمام آن می توان اندازه ها را بر اساس کیفیت طرح انتخاب کرد ، زیرا اندازه بین المللی اندازه مدل ها است.
 3. قرار دادن نه دایره روی طرح ، جایی که هر دایره ناحیه ای از بدن را بیان می کند ، و نه منطقه سر ، کمر ، چانه ، زیر بغل ، سینه ، پاها ، زانوها ، شانه ها و پایین لگن است.
 4. تصویب نه حلقه در مورد اندازه بین المللی ، زیرا اندازه بین المللی به طراح کمک می کند شکل ، ویژگی ها و جزئیات خود را برجسته کند.
 5. مراقبت از فضاهای بین هر دایره ، به ویژه دایره هایی که از هم فاصله زیادی دارند ، مانند دایره های قفسه سینه ، شانه و لگن فوقانی.
 6. باید در نظر داشته باشیم که تفاوت های اساسی در شکل ظاهری زن و مرد وجود دارد. این نکته در طراحی و طراحی و همچنین تعیین اندازه ها برای ما مفید است ، زیرا بدن یک مرد کاملا متفاوت از زن است.

آموزش طراحی مد برای مبتدیان

بسیاری از خانم ها به دنبال یادگیری هنر طراحی مد هستند تا بتوانند لباس های خود را با سلیقه خود طراحی کنند ، زیرا این کار با عضویت در دوره های رایگان از Coursera برای آموزش هنر طراحی مد به مبتدیان انجام می شود ، زیرا این دوره به شما کمک می کند تا از طراحی آن از تمام جزئیات مربوط به طراحی مد مطلع شوید و همچنین به شما کمک می کند برای تمایز بین انواع پارچه های مورد استفاده در هر طرح ، که تعداد آنها تا هفتاد نوع است.[۱]

پس از ورود به مطبوعات آنلاین Coursera ، می توانید این هنر را به دست گروه بزرگی از متخصصان و طراحان مد بیاموزید ، زیرا دوره با مروری کوتاه بر هنر طراحی مد و چگونگی پیشرفت آن در سنین مختلف آغاز می شود ، که به شما کمک می کند تا در این زمینه جستجو کنید و سپس نحوه استفاده از هر ابزار را می آموزید ابزار طراحی مد ، زیرا این دوره با هدف کمک به زنان در طراحی لباسی که می خواهند به تنهایی انجام دهند.

دوره های آنلاین رایگان طراحی مد

اینترنت سایت های طراحی لباس آنلاین را فراهم می کند ، جایی که بسیاری از زنان سعی می کنند یک خط لباس از طرح خود ایجاد کنند ، زیرا سایت های زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید ، و این سایت ها عبارتند از:

Apliiq.com

 1. در نظر گرفته شده سایت یکی از بهترین وب سایت ها برای آموزش طراحی لباس بصورت آنلاین ، که از طریق آن می آموزید چگونه لباس های خود را طراحی کنید.
 2. هدف این سایت این است که هنر طراحی مد را به مبتدیان بیاموزد ، زیرا این سایت ابزارهای مورد استفاده در طراحی ، نحوه استفاده از آنها و نحوه تبدیل طراحی را فقط از یک مفهوم داستانی به یک لباس مجزا آموزش می دهد.
 3. اگر رویای حرفه ای بودن در این حرفه را دارید و گروهی از طرح ها را دارید که می خواهید آنها را به بازار عرضه کنید ، در این صورت سایت با ارسال طرح های خود در سایت ، جایی که سایت ارتباطات و تعامل با شما را تا زمانی که محصول خود را به بازار عرضه نکنید ، به شما کمک می کند تا به آرزوی خود برسید.

Spreadshirt.com

 1. او هست محل در طراحی آنلاین لباس متمایز است.
 2. شما می توانید با برقراری ارتباط ساده با صفحه وب سایت ، هنر طراحی مد را بیاموزید.
 3. از طریق آن می توانید از خلاقیت خود طراحی ویژه ای برای خود انجام دهید ، زیرا سایت این طرح را فقط از یک ایده به یک تکه لباس تبدیل می کند و سایت در خرید محصول شما به شما اولویت می دهد.[۲]

Customizedgirl.com

 1. بیشتر محل طراح مد که به لباس زنانه علاقه مند است ، همانطور که فقط لباس زنانه طراحی می کند ، سعی می کند لباس متمایزی را طراحی کند که زیبایی و ظرافت زنان را برجسته کند.
 2. این سایت به شما کمک می کند محصولات لباس با طراحی خود را به بازار عرضه کنید.
 3. از طریق سایت می توانید با کارشناسان طراحی ارتباط برقرار کنید تا طرح را به دلخواه تغییر دهید.

Inkeasy.com

 1. این سایت یکی از بهترین سایت ها در نظر گرفته شده است تا به شما کمک کند تا آرزوی تولید خط تولیدی از طراحی خود را برآورده کنید.
 2. این سایت مجموعه ای از ابزارهای طراحی به ویژه فلش و html را به شما ارائه می دهد.بعد از اینکه ابزار طراحی مورد نظر خود را انتخاب کردید ، سایت با استفاده از ابزاری که انتخاب کرده اید می تواند طرح شما را به واقعیت تبدیل کند.
 3. این سایت به شما کمک می کند محصولات خود را به بازار عرضه یا خریداری کنید.

Cafepress.com

 1. در نظر گرفته شده سایت یکی از برجسته ترین سایت ها در زمینه طراحی آنلاین لباس.
 2. این هدف با تبدیل محصولات شما در سراسر جهان دوستداران طراحی مد را به طراحان حرفه ای مد تبدیل می کند.

زیبایی طراحی به استعداد طراح بستگی دارد ، که توانایی ها و مهارت های زیادی برای نشان دادن استعداد فردی خود در طراحی لباس دارد. او با استفاده از استعداد خود یک قطعه لباس مجزا و زیبا را به شکل لباس ، شلوار ، شلوار جین یا چیز دیگری طراحی می کند.

.


پست های مرتبط

Leave a Comment