روش دسر بیسکویت قهوه


بسیاری از ما به خرید کوکی ها یا پاکت های آماده متوسل می شویم ، اما سایت محتوا روش بسیار ساده ای را برای تهیه خوشمزه ترین انواع کوکی ها به شما پیشنهاد می کند ، که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند ، که شیرینی های قهوه است و شما می توانید در صبحانه و همچنین چای یا قهوه از آنها استفاده کرده و از آنها استفاده کنید ، این یک وعده غذایی سبک روی معده است و فعالیت و نشاط را به بدن می دهد. علاوه بر این ، می توان آن را برای کودکان تهیه کرد و آنها آن را بسیار دوست دارند ، و همچنین می توانند به مناسبت های خانوادگی به میهمانان ارائه دهند.

مقادیر قهوه بیسکویت

بیسکویت های قهوه یک دسر ساده است که در کار خود گران نیست و مواد تشکیل دهنده آن ارزان است و همچنین در بازار موجود است.

 • مخلوط پایه بیسکویت
 • دو فنجان کلوچه ساده خرد شده
 • نصف فنجان کره نرم

مخلوط ماست و ماست

 • فنجان ماست (راب)
 • یک فنجان شیر پودر
 • یک سوم یک فنجان شکر ریز دانه
 • قاشق چایخوری قاشق چایخوری
 • قاشق چایخوری وانیل

مخلوط لایه بالا

 • پاکت کارامل کرم
 • ۱ قاشق غذاخوری قهوه فوری

روش تهیه بیسکویت قهوه

برای تهیه بیسکویت های کامل قهوه ، باید مراحل خاصی را انجام دهید ، که در یک اجاق گرم با دمای مناسب پخت می شوند.

 1. فر را با دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد گرم کنید و کیک های بزرگ را بیاورید.کاسه های کاغذی را درون آنها بگذارید و کنار بگذارید.
 2. در یک ظرف عمیق ، بیسکویت ، کره و قلب من را بگذارید تا مواد را با هم مخلوط کنید. مخلوط را درون فنجان های کاغذی در قالب ها پخش کنید ، بیسکویت را برای نگه داشتن فشار دهید و یک پایه محکم داشته باشید و قالب را برای پانزده دقیقه در یخچال قرار دهید.
 3. در یک قابلمه متوسط ​​، شیر پودر شده را با استفاده از یک قاشق چوبی روی حرارت کم قرار دهید ، شیر را هم بزنید تا رنگ آن تغییر کند و طلایی روشن شود و شیر را دعوت کنید تا کاملاً خنک شود.
 4. در کوزه میکسر ، شیر ، شکر ، قهوه و وانیل را قرار داده و میکسر را با سرعت متوسط ​​برای مخلوط کردن مواد با استفاده از یک قاشق پلاستیکی گسترده اجرا کنید.
 5. قالب را به مدت پنج دقیقه در فر قرار دهید تا مخلوط محکم شود و قالب را از فر خارج کنید و بگذارید کاملاً خنک شود.
 6. در یک قابلمه کوچک آب را گرم کنید ، پودر خامه ، کارامل و قهوه را اضافه کنید. قلب من این است که قهوه را ذوب کرده و بگذارید کمی خنک شود.
 7. مخلوط لایه بالا را در قالب ها روی لایه ماست بپاشید ، سپس قالب ها را برای چند ساعت در یخچال قرار دهید ، یا کنار هم قرار دهید. کاغذ را با کف خنک کنید.

روش ویدئویی برای تهیه کوکی ها

عکس های آماده سازی بیسکویت قهوه


مطالب سایت را سریع دنبال کنید

َ

سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای,عکس و فیلم و کلیپ

پست های مرتبط

Leave a Comment