روشهای موثری برای از بین بردن سرهای سفید در خانه


سرهای سفید

جوش های سرسیاه و جوش های سرسیاه نوعی آکنه غیر التهابی است که در آنها سرهای سفید روی بینی ، چانه و صورت در بعضی مواقع روی شانه پخش می شود. خلاص شدن از شر سفیدها و سیاه با تمیز کردن مرتب پوست و ما روش هایی برای خلاص شدن از شر سرهای سفید و پاک کردن پوست های پاک و روشن را در اینجا به شما خواهیم گفت

سرهای سفید
سرهای سفید

روشهای موثری برای از بین بردن سرهای سفید در خانه

بخار: Steam برای باز کردن منافذ بسته پوست و از بین بردن ترشحات چربی ، سلول های مرده و روغن کار می کند و به این ترتیب می تواند سرهای سفید را از بین ببرد.
روش: آب گرم و یک کاسه حوله را بیاورید ، سپس آب گرم را درون یک کاسه بر روی یک سطح صاف قرار داده ایم با داشتن چهره نزدیک گلدان ، حوله را روی سر خود قرار دهید تا بخار از بین نرود. ۵-۸ دقیقه صورت خود را از بخار بخار نشان دهید و سپس صورت خود را در هفته با حمام بخار خشک کنید تا سرهای سفید از بین برود. دو بار اگر پوست شما روغنی است.
پخت جوش شیرین : به عنوان یک اسکراب ، جوش شیرین به عنوان یک ماده تسکین دهنده ملایم برای از بین بردن سرهای سفید و حفظ تعادل pH برای مبارزه با باکتریها عمل می کند.

عناصر: قاشق یا دو جوش شیرین – آب
مسیر برای به دست آوردن یک خمیر همگن ، آب را به جوش شیرین اضافه کنید – آن را روی مکان هایی با سرهای سفید قرار دهید – ۳-۶ دقیقه بگذارید و سپس آن را با آب بشویید – هفته ای یک یا سه بار از این روش استفاده کنید و اگر پوست شما بسیار حساس است از این روش استفاده نکنید.

سرهای سفید 1

لیموناد لیموها حاوی اسیدهای آلفا هیدروکسی هستند ، که پوست را لایه برداری می کنند ، منافذ را می بندند و از سفید شدن سر جلوگیری می کنند.
مواد لازم و روش: قاشق یا ۲ آب لیمو آب تازه – ۴ قاشق غذاخوری آب – پنبه لیمو را با آب رقیق کنید تا باعث آسیب پوستی نشود و پنبه را با محلول مرطوب کنید و آن را روی سرهای سفید پاک کنید و این روش را شب ها انجام دهید زیرا لیمو بعد از استفاده در معرض نور خورشید بعد از استفاده از آن روی صورت باعث آفتاب سوختگی شده و تا صبح آن را ترک می کند. سپس آن را بشویید و یک بار در روز از این روش استفاده کنید تا زمانی که باعث خشکی پوست نشود و بعد از استفاده از لیمو روی پوست در معرض آفتاب قرار نگیرد

سرهای سفید 2

روشهای موثری برای از بین بردن سرهای سفید در خانه

Leave a Comment