جذابیت عروس سلطنتی در یک لباس رسمی


ظاهر کیت میدلتون چه با لباس غیررسمی و چه با کت و شلوار همیشه توجه ما را به خود جلب می‌کند. او تمایل دائمی به زیبایی و ظرافت دارد حتی لباسهای رسمی و پوشیدن کت و شلوار هم نمی‌تواند جنبه‌های زنانه او را تحت تأثیر قرار دهد.

جذابیت عروس سلطنتی در یک لباس رسمی

جذابیت عروس سلطنتی در یک لباس رسمیاختصاصی «تابناک با تو»؛ ظاهر کیت میدلتون چه با لباس غیررسمی و چه با کت و شلوار همیشه توجه ما را به خود جلب می‌کند. او تمایل دائمی به زیبایی و ظرافت دارد حتی لباسهای رسمی و پوشیدن کت و شلوار هم نمی‌تواند جنبه‌های زنانه او را تحت تأثیر قرار دهد.

جذابیت عروس سلطنتی در یک لباس رسمی

«الکساندر مک کوئین» طراح مورد علاقه دوشس کمبریج است. طرحهای او ظریف و مستحق جایزه‌اند. او لباس سفید و جذاب عروسی کیت میدلتون را طراحی کرد. کیت در اخرین حضور رسانه‌ای با یک کت و شلوار مشکی دیده شد. یک بلیزر به قیمت ۱۲۴۰ پوند که شانه‌های برجسته و یقه ساتن متمایز دارد. تناسب اندام کیت میدلتون و هماهنگی پارچه‌ها و یک کمربند ظریف و زیبا، او را با لباس رسمی هم جذاب نشان می‌دهد.

گفتنی است الکساندر مک‌کوئین متولد ۱۹۶۹ طراح مد بریتانیایی و دارای رتبه امپراتوری بریتانیا است. وی بیشتر به خاطر طراح اصلی بودن در  ژیوانشی بین سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۱ و ایجاد برند الکساندر مک‌کوئین معروف است. همچنین وی چهار بار برنده جایزه طراح مد سال بریتانیا شد (سال‌های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷، ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳) و همچنین طراح مد برتر جهان در سال ۲۰۰۳..

جذابیت عروس سلطنتی در یک لباس رسمی


مطالب سایت را سریع دنبال کنید


سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای

پست های مرتبط

Leave a Comment

چهارده + 13 =