برای مشاهده نتایج کلید Enter و برای خروج کلید Esc را بفشارید.

admin در دسته‌بندی نشده

تحلیل اتریوم کلاسیک

خرید بیت کوین

قیمت لحظه ای و نمودار تکنیکال و فاندامنتال اتریوم کلاسیک …

https://arzdigital.com
هر واحد از اتریوم کلاسیک در این لحظه با قیمت 38.01 دلار، با احتساب نرخ تتر 27,540 تومان معادل 1,046,797 تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن 677.27 میلیون دلار است.

قیمت لحظه ای اتریوم کلاسیک + نمودار تحلیل تکنیکال

https://arzex.io
تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) در راستای جلوگیری از اختلال در شبکه اتریوم که در سال 2016 رخ داد، عرضه شد اما نسخه هارد فورک رسمی اتریوم محسوب نمی‌شود.

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ اتریوم کلاسیک، سولانا و بایننس کوین …

https://arzinja.info
تحلیل اتریوم کلاسیک (ETC) اتریوم کلاسیک در چند روزه گذشته در حالت تثبیت بوده است. در حال حاضر این آلت کوین در بازه ۶۹ دلار معامله می شود که کمی از اوج هفتگی خود فاصله دارد. نمودار اتریوم کلاسیک

نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک (فروردین1401) – رمز ارز …

https://ramzarz.news
نمودار تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک (فروردین۱۴۰۱) رمزارز نیوز > قیمت ارزهای دیجیتال > تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک. Ethereum Classic. ETC. $ 41.89. 1,160,772 تومان.

پیش بینی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اتریوم کلاسیک …

https://ramzinex.com
قیمت اتریوم کلاسیک در روز معاملاتی اخیر حرکت ثابتی داشته است، در حالی که مجموعه بازار ارزهای دیجیتال شده در حال نزول است. ر ادامه با تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک با ما همراه باشید. تحلیل اتریوم کلاسیک ارائه شده در زیر …

آینده اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) + پیش بینی قیمت …

https://arzex.io
پس از حمله هکر‌‌‌ها به شبکه اتریوم در سال 2016، مسیر اتریوم نیاز به تغییر پیدا کرد. ایجاد یک هارد فورک روی شبکه اتریوم سبب شد که اتریوم کلاسیک متولد شود.

آینده اتریوم کلاسیک (Etc) + پیش بینی قیمت – رمز ارز نیوز

https://ramzarz.news
در اکتبر سال 2016، اتریوم کلاسیک برای تنظیم قیمت داخلی در ماشین مجازی اتریوم (evm) متحمل یک هارد فورک شد. در جولای 2016، هارد فورک در بلاک 1920000 اجرا شد و به واسطه آن، زنجیره به دو قسمت جدا از هم تبدیل شد.

تحلیل تکنیکال اتریوم کلاسیک برای سرمایه گذاری در این رمز …

https://crash-bandicoot.info
طبق تحلیل تکنیکال و بررسی اتریوم کلاسیک، با توجه به این که پیش بینی می شود این ارز در روز های آینده روند صعودی و افزایش قیمت داشته باشد، بهترین زمان برای خرید آن، هم اکنون است.

تحلیل قیمت اتریوم کلاسیک، لوپرینگ و اکسی اینفینیتی …

https://mihansignal.com
تحلیل قیمت اتریوم کلاسیک. اتریوم کلاسیک همراه با یک خط مقاومت نزولی از ۶ سپتامبر در حال افت بوده است. این در نهایت به ثبت کف ۲۱.۲۰ دلار در ۲۲ ژانویه منجر شد.

تحلیل قیمت اتریوم کلاسیک، بایننس‌ کوین و سولانا | مجله بیتستان

https://blog.bittestan.com
اتریوم کلاسیک در روزهای اخیر رشد داشته و در زمان نوشتن این تحلیل با قیمتی حدود ۷۰ دلار معامله می‌شود. با اینکه قیمت این ارز دیجیتال در حال افزایش است، اما تحلیل‌گران معتقدند احتمال کاهش قیمت …