بهترین برنامه آسان برای اصلاح تصاویر


لیست زیر شامل تعدادی از بهترین برنامه های عکس با ویرایش آسان است ، ما برنامه ای را برای شما آماده خواهیم کرد که روی تلفن های همراه با سیستم عامل اندروید و سایر برنامه هایی که روی آیفون کار می کنند و برنامه هایی که روی رایانه کار می کنند و بهترین ها را برای شما انتخاب می کنند ، از طریق این برنامه ها مبانی ایجاد تصویر را یاد خواهید گرفت.

یک برنامه آسان برای ویرایش تصاویر در Android

استودیوی عکس PicsArt

این برنامه چندین سال به عنوان یکی از محبوب ترین و مورد استفاده ترین برنامه های ویرایش عکس طبقه بندی شده است و هنوز هم علاوه بر استفاده ساده و آسان و دسترسی آسان به گالری عکس یا دوربین عقب و جلو با قابلیت به اشتراک گذاری این تصاویر پس از اصلاح مستقیم و حذف جلوه ها از تصاویر.

این برنامه همچنین شامل قابلیت افزودن فریم و برچسب به تصاویر است ، و اگرچه برنامه رایگان است ، تعدادی خرید درون برنامه ای و از جمله ویژگی های این برنامه وجود دارد:

  • در این برنامه یک ابزار قلم مو وجود دارد که به صورت خودکار در قسمت های خاصی از تصاویر استفاده می شود.
  • این برنامه همچنین از ویژگی های AI پشتیبانی می کند که اولویت های شما را یاد می گیرند.

امکان بارگیری برنامه از لینک زیر: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.picsart.studio

دانه فوری

ما می توانیم این برنامه را به عنوان یکی از آسان ترین برنامه های Android برای استفاده طبقه بندی کنیم که توسط گوگل ساخته شده است ، و بنابراین شامل بسیاری از ویژگی ها است ، این برنامه به شما امکان می دهد تصویری را که می خواهید تغییر دهید بارگذاری کنید و از طریق یک دکمه می توانید تمام ویژگی های موجود در این برنامه را نشان دهید سپس ابزار ویرایش مورد نیاز را انتخاب کنید.

یکی از مزایای این اپلیکیشن این است که فاقد تبلیغات است و از رابط کاربری بسیار ساده ای برخوردار است ، این اپلیکیشن دارای فیلترهای مختلف با بیش از سی ابزار رایگان است که به شما امکان می دهد تصاویر را با قابلیت ذخیره تصویر پس از اصلاح بر روی دستگاه ویرایش و اصلاح کنید و یا آن را در برنامه های مختلف به اشتراک بگذارید.

  • این برنامه در ویرایش انواع مختلف و پسوندهای تصاویر با قابلیت تغییر فرمت تصویر کار می کند.
  • در برنامه برای اصلاح قسمتهای خاصی از تصویر ، قلم مو موجود است.

می توانید برنامه را از لینک زیر بارگیری کنید:
https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.niksoftware.snapseed

pixlr

همچنین یک برنامه با کاربرد آسان که به طور گسترده ای در برنامه های اندروید پخش می شود زیرا حاوی بیش از یک میلیون فیلتر ، جلوه ، نصب و فریم رایگان است ، این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تصاویر گروه بندی شده همراه با نصب پس زمینه برای تصاویر و اصلاح آنها را ایجاد کنید ، می توانید از طریق برنامه تعداد زیادی را اضافه کنید آرم ها و نقاشی روی آنها با مداد یا جوهر قلم ، این نرم افزار رایگان است ، اما برخی از ابزارهای موجود در آن پرداخت می شود و آنها ابزارهایی برای متخصصان دنیای عکاسی هستند.

  • توانایی ایجاد علامت گذاری بر روی جلوه های ویژه برای شما که می خواهید اغلب از آنها استفاده کنید.
  • اگر در ویرایش تصاویر حرفه ای نیستید ، توانایی انجام تعمیر خودکار را دارید.
  • امکان ساخت بیش از ۲۵ عکس با هم در یک فریم با تنظیم فریم و پس زمینه.

می توانید برنامه را از لینک زیر بارگیری کنید https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.pixlr.express

برنامه ای آسان برای تغییر تصاویر در iPhone

کاربران آیفون و آیپد می توانند برنامه های قبلی را جستجو کنند و نسخه هایی از آنها را در App Store پیدا خواهید کرد و همچنین توانایی بارگیری آنها نیز وجود دارد و می توانید برنامه های زیر را بارگیری کنید.

VSCO

می توانید فقط با یک کلیک روی تصاویر موجود در این برنامه تنظیماتی انجام دهید که در آن می توانید به صحنه فیلم کلاسیک با در دسترس بودن بیش از ۱۲۰ فیلتر قابل استفاده از جمله بسیاری از فیلترهای پولی بروید. این برنامه ها دارای ابزارهایی برای برش ، نوردهی و انتخاب رنگ هستند ، به راحتی می توانید به حالت باز بروید برنامه دوربین با کنترل دستی پیشرفته.

بسیاری از فیلترهای این نرم افزار ظاهری کمرنگ و روان دارند ، که با قابلیت تنظیم نوردهی و مشخص کردن ابزار ویرایش خود برای استفاده در هر بار ، تغییرات محسوسی را در تصویر ایجاد می کند ، در صورتی که بخواهید از نسخه رایگان به نسخه پولی بروید ، باید ۲۰ دلار پرداخت کنید سالانه

بارگیری برنامه: https://apps.apple.com/us/app/vsco-cam/id588013838

اینستاگرام

ممکن است بسیاری از مردم تصور کنند که این برنامه اینستاگرام فقط برای انتشار تصاویر است ، اما این برنامه حاوی یک سیستم ویرایش یکپارچه است که به شما امکان می دهد تصاویر را قبل از اشتراک در حساب خود تغییر دهید ، این برنامه دارای تعدادی فیلتر رنگی و همچنین سیاه و سفید با تنظیمات رنگ ، برش از دو طرف ، چرخش و تغییر است خم شدن به تصویر ، افزودن آرم و افزودن سیال به تصویر.

ابزارهای ویرایش در برنامه اینستاگرام ممکن است کمتر از سایر برنامه های رقیب باشد ، اما برای انجام مراحل اساسی که ما نیاز به اصلاح تصویر داریم قبل از انجام مراحل اشتراک برای آن کافی است و بزرگترین مزیت این برنامه این است که کاملاً رایگان است و همچنین شما باید اصلاح کنید و سپس مستقیماً منتشر کنید.

برنامه را از لینک زیر بارگیری کنید: https://apps.apple.com/us/app/instagram/id389801252

اعوجاج لنز

معمولاً وقتی در نور روز یا در معرض نور آفتاب عکس می گیرید ، از وجود لکه های خورشید در پس زمینه و میزان تأثیر آنها بر روی تصاویر رنج می بریم ، می توانید برای بهبود عکس های خود در نور خورشید و نور پس زمینه و در صورت بارش باران ، برف یا مه ، به این برنامه اعتماد کنید. امکان ایجاد یک فضای دراماتیک با این تصاویر به یک فیلم تبدیل می شود.

فریم های زیادی وجود دارد که با قابلیت پنهان سازی لبه های تصاویر و تزئین آنها می توان به راحتی برای این برنامه قرار داد و تعدادی ابزار تنظیم را می توان با استفاده از ابزارهای تعمیم ، خطوط کنترل و کنترل رنگ در قسمت هایی از تصاویر ، روی یکدیگر بر روی یک تصویر اضافه کرد.

این برنامه با وجود برخی از ابزارهای پرداخت شده در داخل خود ، با وجود در دسترس بودن تعدادی از برنامه های کاربردی که اثرات نور و آب و هوا را اضافه می کنند ، رایگان است ، اما این برنامه بهتر و آسان تر برای استفاده در نظر گرفته می شود ، این برنامه شامل ترکیبات خاصی از تصاویر ، چراغ ها ، لنزها ، باران ، برف و مه با کیفیت بالا است .

می توانید این برنامه را از طریق لینک زیر بارگیری کنید:
https: //apps.ape.coplm/us/app/lens-distortions/id938026822

برنامه ای آسان برای ویرایش تصاویر برای رایانه

مطمئناً در رایانه ، هیچ برنامه ای بهتر از برنامه های Adobe Photoshop وجود ندارد ، اما از طرف دیگر استفاده از آنها آسان نیست و یا کمی پیچیده هستند و به یک متخصص حرفه ای احتیاج دارند ، می توانید با اعتماد به Skylum Luminar ابزارهای منحصر به فردی برای ترکیب تصاویر HDR و ویرایش در درجه بندی رنگ ، افزودن فیلترها ، کنترل وضوح رنگ ، پردازش رنگ های سیاه و سفید ، تصاویر متضاد و از بین بردن محیط از تصویر.

همچنین از پیش تنظیماتی در این برنامه وجود دارد که شامل تنظیمات سفر ، تنظیمات درام ، و تنظیمات عکس شخصی با در دسترس بودن بیش از ۴۰ فیلتر مختلف ، ویژگی تمرکز و پردازش تصاویر ، افزودن فیلترهایی که از هوش مصنوعی پشتیبانی می کنند ، با قابلیت به اشتراک گذاری عکس ها از طریق ذخیره سازی ابری.


پست های مرتبط

Leave a Comment