ببینید | دوئل کلامیبرنامه دوشنبه شب فوتبال برتر و عباراتی که مهدی تاج در گفت و گو با میثاقی به کار می برد!

در مقاطعی از گفتگو شاهد حملات مختلف مهدی تاج به میثاقی بودیم.او به طرق مختلف قصد تخریب روحیه مجری را داشت. یکبار شخصیت عادل فردوسی‌پور را مانند یک پتک بر سر میثاقی ‌کوبید و یکبار از بی‌سوادی و عاقل نبودن مجری فوتبال برتر حرف زد!

نکته قابل توجه که از چشم بینندگان دور ماند حمله مخفیانه مهدی تاج به میثاقی بود، همانطور که در این ویدیو تقطیع شده مشخص است مهدی تاج نام میثاقی را بر زبانش نمی‌آورد او خصوصا در دقایق آغازین گفتگو سعی دارد با مخاطب قراردادن میثاقی با واژه‌های آقای برادر یا آقای چیز  اعتماد به نفس مجری فوتبال برتر را تضعیف کند. 

نکته عجیب دیگر استفاده از تیکه کلمه عادل، توسط تاج بود که چندین بار میثاقی را در همان ابتدا “استاد” خطاب کرد که به نظر می‌رسد هدفی جز تخریب روحیه میثاقی نداشت.

این ویدیو را تا انتها ببینید که چطور تاج بعد از قبول شکست در این هاردتاک مجبور می‌شود مجری برنامه را بالاخره آقای میثاقی صدا کند.

۴۱۲۶۳


مطالب سایت را سریع دنبال کنید


سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای

منبع : khabaronline.ir

پست های مرتبط

Leave a Comment