اطلاعات در مورد روبات های پرس


ربات چیست؟

ربات این چیزی نیست جز یک ماشین یا دستگاه بسیار پیشرفته است که می تواند توسط کامپیوترها دوباره برنامه ریزی ، مرتب و سازماندهی شود این روبات ها از طریق چندین روش بسیار پیچیده برای انجام تعدادی کار از پیش تعیین شده تهیه و طراحی شده اند و فرد را قادر می سازد تا روبات ها را کنترل کند و حتی دستورات لازم را انجام دهد ، دستورات را نیز اجرا کند و آنها را کنترل کند. داخلی و خارجی از طریق ریموت کنترل.

همچنین می توان گروه بزرگی از روبات ها را ساخت که بسیار شبیه به فرم انسانی است ، اما علاقه به فرم زیبایی شناختی آن باید تسهیل کار را که این روبات ها برای آن ساخته شده اند ، تسهیل کند و از برجسته ترین انواع روبات هایی که اخیراً درباره آن صحبت شده ، روبات های پرس هستند.

این روبات ها می توانند مستقل یا نیمه خودمختار باشند و از انسان به انسان نیز رعایت شوند ، مانند گام پیشرفته در نوآوری نوآورانه هوندا (ASIMO) و TOSY’s TOSY Ping Pong Play Robot (TOPIO) گرفته تا روبات های صنعتی ، روبات های عملیاتی پزشکی ، روبات ها برای کمک به بیماران ، روبات های درمانی سگ ها ، به صورت جمعی. ربات های swarm قابل برنامه ریزی ، هواپیماهای بدون سرنشین مانند General Atomics MQ-1 Predator و حتی نانو ربات های میکروسکوپی و با شبیه سازی ظاهری واقعی یا حرکات اتوماتیک ، این روبات ممکن است حس هوش مصنوعی را به شما منتقل کند یا به خود فکر کند و راه حلی برای چیزی پیدا کند و به درستی و سریع عمل کند. [۱]

پیش بینی می شود ربات های مستقل در دهه آینده به یک اصلی تبدیل شوند و روبات های خانگی و اتومبیل های مستقل بدون راننده به عنوان یکی از اصلی ترین رانندگان در حال اجرا هستند.

روبات ها را فشار دهید

مطبوعات کار شایع و خطرناکی بودند و حتی به مدت زمان طولانی به دوام و توانایی زیاد کار نیاز داشتند. ربات چه کسی باید قطعات را از پیستون تخلیه کند ، دستگاه را کار کند و با هر قسمت از قوام خود را حفظ کند این کار سخت است.

اما روبات های مطبوعاتی تغییر کرده اند ، آنها وظیفه قرار دادن خالی در دستگاه های پرس را به همین روش انجام داده اند اما هرچه سریعتر ، تولیدی تر باشند و احتمال اشتباه بیشتری نسبت به انسان ها داشته باشند ، و بیش از چیزی که باعث می شود مطبوعات اکنون تمایل به روبات بیشتری داشته باشند قادر به تولیدی بوده و برای مدت طولانی بدون نقص و خطا کار کنند. مطبوعات رباتیک فراتر از جابجایی قطعات و ماشین آلات است ، جایی که قطعات را می توان به راحتی به سه یا چهار قالب در همان مطبوعات منتقل کرد یا ناامید یا خواستار امتیازات بیشتری است.

روبات ها همچنین می توانند بخشی از عملیات مطبوعات را بچرخانند ، آنها را بچرخانند و شیب دهند ، این باعث افزایش ایمنی کارگران و کاهش زمان بین هر کار روزنامه نگاری می شود ، RobotWorx ربات های مطبوعاتی جدیدی را معرفی می کند ، و تمام روبات های موجود در حال انجام یک پروسه پر کردن مجدد بسیار شدید هستند که آنها را به وضعیت جدید خود باز می گرداند.

شعار تصمیم گیرندگان این است که یک روبات مطبوعات یک گزینه صرفه جویی در هزینه است و مشتریان می توانند حداکثر ۵۰ درصد از هزینه خرید سیستم را پس انداز کنند و یک بسته RobotWorx Value را دریافت کنند ، خصوصاً با حضور یک روبات معتبر ساخته شده در FANUC ، Motoman ، KUKA ، ABB و دیگران. . [۲]

ظهور مطبوعات ربات

روبات های نوشتن اخبار در حال حاضر در جاده ها کار می کنند ، اما قرار است نقش مهمی در یک جامعه شبکه ای ایفا کند ، زیرا آنها در کنار یکدیگر برای بهبود تولید و ایجاد محتوای هوشمندانه تر کار می کنند ، هوش مصنوعی و روزنامه نگاری دستگاهی صنعت را به لرزه در می آورند و تغییر در حرفه – و به احتمال زیاد اتفاق می افتد – این برنامه نقش روزافزونی در روزنامه نگاری ورسانه.

اولین نمونه های روزنامه نگاری روباتیک داستانهایی را پوشش می دهد که می توان آنها را با اعداد فهمید – وابستگی زودهنگام توسط صنعت رسانه بر تولید و بهبود بهره وری متمرکز شده است به عنوان مثال ، آسوشیتدپرس (AP) در حال حاضر با استفاده از بینش خودکار برای تهیه مقالات در گزارش های درآمد سه ماهه از اطراف ۳۷۰۰ شرکت – از آنجا که این شرکت ها منابع لازم برای پوشش خبری دیگر را ندارند.

با انتقال به یک جامعه شبکه ای ، این برنامه همچنان برای تکمیل روزنامه نگاران و وام دادن به شرکت های رسانه ای ، ادامه خواهد یافت و آنها با هم کار می کنند تا کار بهتری داشته باشند و با اتوماسیون فرایندها ، انجام امور روزمره ، حضور در چند سایت مختلف و انجام تحقیقات داده – همه را کاهش دهند و همه اینها را کاهش دهند. سود شرکت های رسانه ای. [۳]

هوش مصنوعی و صنعت رسانه

ترکیبی قوی از هوش مصنوعی و شبکه های نسل بعدی امکانات جدیدی را برای صنعت رسانه ایجاد می کند ، زیرا امروزه فناوری در حال اتخاذ است هوش مصنوعی بر اساس توصیه های رسانه ای که بر اساس عادات مصرف انجام می شود – به عنوان مثال موتورهای جستجو و جمع کننده ها در حال حاضر نتایج را برای افراد جمع می کنند و بعضی از پست های وب نیز صفحات فرود را شخصی می کنند ، این روند پیش می رود که با حرکت به یک جامعه شبکه ای ، امکان شخصی سازی محتوای شخصی تر از آن را فراهم می کنیم. قبلاً

این امر به این دلیل است که هوش مصنوعی باهوش تر می شود ، زیرا شبکه های قدرتمند و قابل اعتماد آینده امکان اتصال بیشتر دستگاه به ماشین را فراهم می کنند – پشتیبانی از ارتباط جمعی در دستگاه های مختلف و اتصال شهرها به شهرها.

در رسانه ها و مطبوعات ، این به معنای مقالات کاملاً سفارشی است که اطلاعات لازم را برای خواننده فرد فراهم می کند – به عنوان مثال ، کسانی که با یک موضوع آشنا نیستند ، برای فهم نیاز به اطلاعات اساسی دارند ، در حالی که کارشناس فقط جزئیات عمیق را درخواست می کند. سیستم های هوشمند ، توسط شبکه های آینده فعال شده ، حدس می زنند که بخش هایی از داستان را باید برای کسانی که درک بهتری از مصرف کنندگان دارند ارائه شود.

روبات های پرس چگونه کار می کنند

Amada Orii سیستم های انتقال فشار به پرس را تولید و فروش می کند که قطعات و اجزای کار را به سرعت و به طور دقیق در کل خط آب بندی تغذیه می کند ربات های حمل و نقل مطبوعات ما با طیف گسترده ای از گزینه ها و تغییرات ارائه شده است که ایجاد خطوط تولید بهینه مناسب برای هر مکان مشتری را امکان پذیر می کند.

عوارض RHN جدید

سیستم انتقال فشار RHN ما همچنین دارای یک موتور جدید دو محوره AC AC است که ضمن حفظ دقت و ثبات بالا ، می تواند بیشترین سرعت تغذیه را در کلاس خود داشته باشد ، این باعث افزایش بهره وری در سایت می شود و طیف گسترده ای از قطعات ترمینال را می توان با روبات های انتقال فشار ترکیب کرد. برای ایجاد خطوط تولید انعطاف پذیر و کارآمد ، لوازم جانبی و جانبی Amada Orii تنظیمات خط انعطاف پذیر ، از جمله چک های U و L شکل را برای بررسی فراهم می کند. [۴]

ادغام پرس و روبات های پرس

راه حل کارایی مطبوعات ABB به حداکثر بهره وری فروشگاههای روزنامه کمک می کند ، با یکپارچه سازی چاپگرها و روبات ها در یک اکوسیستم یکپارچه ، می توانیم بدون به خطر انداختن ایمنی یا کیفیت ، به بهبود بهره وری ، انعطاف پذیری ، در دسترس بودن و قابلیت اطمینان کمک کنیم.

تجربه عمیق ABB در مشکلات روزنامه نگاری روباتیک و اتوماسیون به ما اجازه می دهد تا روی چیزهایی که بیشترین اهمیت را برای مشتریان خود دارند تمرکز کنیم:

  • سیستم هایی که به خوبی نصب شده اند و باعث بهبود بهره وری می شوند.
  • سیستم های اتوماسیون با کاربرد آسان ، پیچیدگی را از بین می برد.
  • راه حل های مقرون به صرفه به کاهش هزینه های ثابت کمک می کند.

نمونه کارها راه حل های ABB کل زنجیره ارزش را در سراسر فروشگاه مطبوعات شامل راه حل های ترک خوردگی مقرون به صرفه ، رابط های انعطاف پذیر جلوی آلومینیوم و فولاد انعطاف پذیر ، اتوماسیون فشار سریع ، قفسه های انتهایی خط قابل ارتقا ، اتصال و تولید بسیار قابل اعتماد و بسیار قابل اعتماد و خطوط فشار و فشار دارد. برای آب بندی سرد و گرم.

و تیم همکاری جهانی به ما امکان می دهد تا از مشتریان خود در سراسر نقشه جهان پشتیبانی کنیم ، از مرحله طراحی مفهومی گرفته تا آغاز تولید و پشتیبانی از این عملیات ، و شرکت شعار “ما در کنار مشتریان خود ایستاده ایم تا همه نیازهای آنها را برآورده کنیم”. [۶]

آینده زندگی روزنامه نگاری با اندروید

آیا روبات انسان نما جایگزین روزنامه نگار انسانی خواهد شد؟
برای همگان واضح است که اتوماسیون در اکثر سازمانهای خبری جهانی به شدت نفوذ کرده و حتی موفق شده است هزاران خبر را بدون هیچ گونه دخالت انسانی ، از یافتن ، جمع آوری ، گردآوری ، تجزیه و تحلیل و سپس ویرایش ، بررسی و انتشار اطلاعات به ویژه در زمینه های مالی و ورزشی بدست آورد و تولید کند ، که این یک خطر محسوب شده است. عالی برای آینده روزنامه نگاران ، به ویژه اگر سازمان های رسانه ای تمایل داشته باشند که روزنامه نگار اومانیستی را کاملاً به سود ربات رها کنند.

امروزه ، صنعت ربات برای اکثر مشاغل ، به ویژه در سازمان های مطبوعاتی و رسانه ای ، چه مربوط به جمع آوری سریع داده ها از فیلم ها ، مکالمات یا از طریق ارتباط واقعی باشد ، یک چالش واقعی است. پست الکترونیک یا از طریق رسانه های اجتماعی یا سایر نقش های مربوط به روند پیگیری و انتشار ، که باعث می شود روزنامه نگاران در جستجوی مداوم نحوه پیشرفت مهارت های خود و بالا بردن آنها برای رسیدن به مهارت ربات و حتی بیشتر از آن باشند. [۷]

پست های مرتبط

Leave a Comment