حسگر IMX686 سونی سال آینده به رقابت حسگر ۱۰۸ مگاپیکسلی سامسونگ می‌آید


سونی، نخستین تصاویر گرفته‌شده با حسگر جدید IMX686 را بدون مشخص‌کردن رزولوشن تصویر نشان داد. 

سونی تیزر تبلیغاتی حسگر جدید خود با نام IMX686 را که در آینده‌ی نزدیک معرفی خواهد شد، منتشر کرد. حسگر جدید سونی جانشین حسگر بسیار محبوب IMX586 خواهد شد که جزو نخستین حسگرهای ۴۸ مگاپیکسلی بوده است.

در تیزر منتشرشده، رزولوشن حسگر جدید مشخص نشده؛ اما باتوجه به شایعه‌های مختلف در مورد گوشی هوشمندی که قرار است با این حسگر به بازار عرضه شود، احتمالا باید منتظر حسگری با رزولوشن ۶۰ الی ۶۴ مگاپیکسلی باشیم.

علاقه‌مندان می‌توانند ویدئوی منتشرشده را از اینجا مشاهده کنند. درکنار ویدئو، سونی پستی منتشر کرده که نشان می‌دهد احتمالا این حسگر سال ۲۰۲۰ معرفی خواهد شد.

همان‌طور که گفته شد، در ویدئوی مربوطه تصاویر گرفته‌شده با حسگر جدید نمایش داده می‌شود و رزولوشن تصاویر مشخص نشده است. شاید برای کاربران سؤال پیش بیاید که چگونه سونی توانسته با حسگری که در گوشی هوشمندی تجهیز نشده، این تصاویر را بگیرد. سونی با اتصال نمونه‌ی اولیه‌ی حسگر به کامپیوتر این تصاویر را گرفته است و درواقع گوشی هوشمندی که در تصاویر دیده می‌شود، واقعی نیست.

در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از تصاویر گرفته‌شده را بدون مشخص‌بودن رزولوشن مشاهده کنید: 

منبع: زومیت

Javadesmaty

پاسخی بگذارید

Next Post

آیکون، کراس‌ اور کوچک جیلی، رونمایی شد

ی نوامبر 10 , 2019
جیلی، خودروساز نام‌آشنای چینی، کراس‌اوری کوچک با طراحی جعبه‌ای‌شکل رونمایی کرد. این خودرو آیکون نام دارد. جیلی سرانجام اولین تصاویر از محصول جدید خود، یعنی کراس‌اور کوچک آیکون (Icon) را منتشر کرد. همان‌طورکه در این تصاویر مشخص است، جیلی در طراحی محصول جدید از خودرو مفهومی با همین نام الهام گرفته […]
geely icon