سامسونگ برنامه‌هایی برای افزایش فروش گوشی‌های تاشدنی در سال ۲۰۲۰ دارد


سامسونگ درصدد افرایش فروش قابل‌توجه دستگاه‌‌های تاشدنی خود در سال ۲۰۲۰ است و برای رسیدن به این هدف برنامه‌ریزی می‌‌کند.  

اول اسفندماه ۱۳۹۷، گلکسی فولد، گوشی تاشدنی سامسونگ معرفی شد. اواسط شهریورماه گفته شد که سامسونگ گلکسی فولد جدید را سال آینده ارزان‌تر و با ضخامتی کمتر عرضه خواهد کرد. 

چند هفته‌ی قبل نیز کره‌ای‌ها اعلام کردند، باتوجه به افزایش تقاضای کاربران به خرید گوشی هوشمند تاشدنی، قصد دارند سال آینده، ۵ تا ۶ میلیون دستگاه تاشدنی به بازار عرضه کنند.

مقاله‌های مرتبط:

چند روز قبل در نشست انجمن هوش مصنوعی سامسونگ در سئول، بحث‌‌هایی در مورد توسعه‌ی فناوری‌های آینده مطرح شد. در این رویداد، دی جی کو، مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ تأیید كرد كه فروش سالانه‌ی دستگاه‌های تاشدنی در سال آینده به‌شکل قابل‌توجهی افزایش خواهد یافت. 

پیش‌تر و در اخبار فاش‌شده‌ی قبلی، در مورد گوشی هوشمند تاشدنی جدید کره‌ای‌ها اخباری منتشر شده بود. اواخر شهریورماه گفته شد گوشی تاشو بعدی سامسونگ با نام W20 5G احتمالا آبان‌ ماه معرفی می‌شود. چند روز قبل نیز شاهد خبر دیگری در همین رابطه بودیم و گفته شد گوشی تاشو جدید سامسونگ از سری W به‌زودی معرفی می‌شود. به‌نظر می‌رسد این گوشی تاشو قرار است به‌صورت انحصاری در بازار چین عرضه شود. 

البته ممکن است سامسونگ درنظر داشته باشد تا گوشی تاشو جدید W20 را در سایر بازارهای خارج چین نیز عرضه کند. کره‌ای‌ها در فرایند تولید گلکسی فولد با چالش‌های مختلفی رو‌به‌رو بودند و حتی مجبور شدند عرضه‌ی دستگاه ۲۰۰۰ دلاری خود را حدود ۶ ماه به‌تعویق بیندازند. 

گوشی تاشو سامسونگ

Motorola Razr

هنوز فاصله‌ی نسبتا زیادی با تولید انبوه نمایشگر تاشدنی و باریک وجود دارد؛ اما تا آن زمان، دستگاه‌هایی با فرم فکتور جدید و متفاوت به بازار عرضه خواهد شد. باید ببینیم تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند چه طراحی و فرم فکتورهایی را برای دستگاه‌های خود انتخاب می‌کنند.

شیائومی، هواوی و موتورولا نیز تولید گوشی هوشمند تاشدنی را در برنامه‌ی خود دارند. انتظار می‌رود گوشی هوشمند موتورولا ریزر، هفته آینده با نمایشگر تاشو معرفی شود.

منبع: زومیت

Javadesmaty

پاسخی بگذارید

Next Post

جاذبه، مرموزترین پدیده‌ای که فیزیک توضیحی برای آن ندارد

پ نوامبر 7 , 2019
یکی از معماهای حل نشده در دنیای فیزیک ماهیت «جاذبه» است. اگرچه نیوتن و انیشتن تلاش فراوانی برای شناخت این پدیده کرده‌اند، همچنان این پدیده روی واقعی خود را به فیزیکدانان نشان نداده است. جاذبه یکی از چهار نیروی شناخته شده در فیزیک است. اما شناخت فیزیکدانان از این نیرو […]
جاذبه