همراه اول شرکت برتر از منظر «ارتباطات رسانه‌ای» و «مسئولیت اجتماعی» شناخته شد


در شانزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی در ایران، همراه اول توانست لوح و نشان ویژه این جشنواره را کسب کند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در آیین اختتامیه پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی و در قالب شانزدهمین جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران که روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه در مرکز همایش‌های تلاش برگزار شد، از روابط عمومی همراه اول با اعطای لوح «برتری در ارتباطات رسانه‌ای» و نشان «برتری در مسؤولیت اجتماعی» تقدیر به عمل آمد.

در این مراسم که با حضور سوتلانا استاوریا، رئیس انجمن بین‌المللی روابط عمومی (IPRA)، مسعود پزشکیان نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران، اساتید و مهمانان ایرانی و خارجی حوزه روابط عمومی برگزار شد، با رأی هیئت داوران و باتوجه به‌ویژگی اخلاقی و ارتباطی شایسته، لوح روابط عمومی برتر در حوزه «ارتباطات رسانه‌ای» و همچنین نشان «مسئولیت اجتماعی» به روابط عمومی شرکت ارتباطات سیار ایران اعطا شد.

همراه اول

گفتنی است، روابط عمومی همراه اول همواره سعی داشته با پاسخگویی مناسب به رسانه‌ها و اهتمام به مسئولیت اجتماعی، نقش ویژه‌ای به‌عنوان روابط عمومی بزرگ‌ترین اپراتور تلفن همراه کشور ایفا کند. پانزدهمین دوره سمپوزیوم بین‌المللی روابط عمومی روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه با برگزاری دو نشست علمی-تخصصی با موضوعات «جنگ رسانه‌ای، مبانی و نظریه‌ها» و «مسؤولیت روابط عمومی‌ها در جنگ رسانه‌ای» و معرفی روابط عمومی‌های برتر کشور به‌کار خود پایان داد.

منبع: زومیت

Javadesmaty

پاسخی بگذارید

Next Post

اپلیکیشن Google Photos در پیکسل 4 با قابلیت‌هایی جدید به‌روزرسانی شد

چ نوامبر 6 , 2019
نسخه‌ی جدید اپلیکیشن Google Photos در گوشی پیکسل ۴ این امکان را به کاربر می‌دهد که فریم‌های مدنظرش را از ویدئوی درحال پخش استخراج کند. اپلیکیشن گوگل فوتوز (Google Photos) طی چند هفته‌ی اخیر به‌روزرسانی‌های متعددی به‌خود دیده و قابلیت‌های جدیدی نظیر Memories و امکان کنترل نمایشگرهای هوشمند به آن اضافه شده است. […]
قابلیت Export Frame گوگل فوتوز در پیکسل 4