تسهیلات ۴۰ میلیونی نوسازی تاکسی‌های تهران


علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، برنامه‌ی نوسازی تاکسی‌های فرسوده پایتخت با وام ۴۰ میلیون تومانی را تشریح کرد.

علیرضا قنادان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره‌ی نوسازی تاکسی‌‌های فرسوده با تسهیلات قرض‌الحسنه گفت:

هم‌اکنون ۲۵ هزار دستگاه تاکسی بالای ۱۰ سال در تهران فعال هستند که طبق قانون این تاکسی‌ها فرسوده هستند؛ درحالی‌که تا پایان امسال نیز ۱۰ هزار تاکسی دیگر به سن فرسودگی خواهند رسید و به همین ترتیب تعداد تاکسی‌های فرسوده شهر تهران به ۳۵ هزار دستگاه می‌رسند.

تاکسی تهران تاکسی یاب

قنادان با بیان اینکه با کمک مسئولان ایران‌‌خودرو و صندوق کارآفرینی امید، تسهیلات قرض‌الحسنه ۴۰ میلیون تومانی با سود چهار درصد ویژه‌ی نوسازی تاکسی‌‌های فرسوده شهر تهران ارائه می‌شود، اظهار داشت:

می‌توانیم بگوییم که با همت مسئولان نوسازی تاکسی‌‌های فرسوده از بن‌بست خارج شده است و اولین سری خودروها از طریق صندوق کارآفرینی امید براساس اولویت‌بندی تاکسی‌ها و سن فرسودگی تحویل داده شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره‌ی فرایند نوسازی تاکسی‌‌های فرسوده با بیان اینکه علاوه بر این وام ۴۰ میلیون تومانی، رانندگان باید ۲۰ میلیون تومان نیز آورده داشته باشند، ادامه داد:

علاوه بر این پول اسقاط خودروی فرسوده نیز وجود دارد و این ۲۰ میلیون تومان به‌علاوه‌ی پول اسقاط خودرو به همراه وام ۴۰ میلیون تومانی یکجا توسط صندوق کارآفرینی امید به حساب ایران‌خودرو واریز می‌شود.

قنادان با بیان اینکه هم‌اکنون بیش از ۱۳۰ راننده تاکسی تکمیل وجه کرده‌اند و به‌زودی تاکسی‌های نوی خود را تحویل می‌گیرند، اظهار کرد:

خوشبختانه رویکرد ایران‌خودرو تغییر کرده و تأمین تاکسی را به مانند تکمیل خودروهای شخصی در اولویت کاری خود قرار داده است.

منبع: زومیت

Javadesmaty

پاسخی بگذارید

Next Post

محبوبیت بالای آیفون 11، اپل را به عرضه آیفون LCD در سال ۲۰۲۰ هم ترغیب می‌کند

س اکتبر 29 , 2019
گزارش‌های جدیدی منتشر شده‌اند که باری دیگر به عملکرد فراتر از حد انتظار مدل معمولی آیفون ۱۱ اپل از لحاظ فروش اشاره می‌کنند و از احتمال تغییر استراتژی‌های اولیه‌ی اپل در سال ۲۰۲۰ خبر می‌دهند. اپل مدتی پیش با برگزاری کنفرانسی اختصاصی در اپل پارک، جدیدترین دستاوردهایش را در حوزه‌ی […]