نوا 6 5G هواوی با دو روزنه مخصوص دوربین سلفی معرفی می‌شود


به‌زودی، گوشی هوشمند هواوی نوا ۶ با قابلیت اتصال به شبکه‌ی اینترنت پرسرعت 5G و دو روزنه‌ی دوربین سلفی روی نمایشگر رونمایی خواهد شد.

هواوی به‌‌دنبال آن است گوشی‌‌های هوشمند سری نوا را با به‌روزرسانی‌های جدیدی به بازار عرضه کند. رندر فاش‌شده‌ی جدید نوا ۶ با قابلیت پشتیبانی از شبکه‌ی اینترنت نسل پنجم، این تصمیم هواوی را تأیید می‌کند. تاکنون دستگاه‌های مختلفی از خانواده‌ی نوا ۵ معرفی شده است. در اوایل خرداد، هواوی گوشی‌های نوا ۵ و نوا ۵ پرو و نوا ۵ آی و اواخر مهر نیز، نوا ۵ زد را معرفی کرد. ناگفته نماند نوا ۵ تی و نوا ۵ آی پرو دیگر گوشی‌های هوشمند این سری هستند. 

مقاله‌های مرتبط:

پس از معرفی گوشی‌های مذکور، اکنون نوبت به معرفی گوشی هوشمند جدید خانواده‌ی نوا رسیده است. رندر به‌اشتراک گذاشته‌‌شده‌ی نوا ۶ نسخه‌ی 5G، طراحی دستگاه و تغییرات دوربین سلفی آن را به‌خوبی نشان می‌دهد.

دستگاه جدید با روزنه‌ی دوربین سلفی روی نمایشگر به بازار عرضه خواهد شد. البته هواوی در نظر دارد گوشی هوشمند جدید را با دو روزنه‌ی دوربین سلفی دردسترس کاربران قرار دهد؛ درنتیجه، نوا ۶ جدید با بهره‌مندی از حسگر ToF درکنار دوربین اصلی و دو فاصله‌ی کانونی برای تصویربرداری معرفی می‌شود.

شایان ذکر است در پنل پشتی دستگاه نیز، حسگر ToF درکنار دوربین سه‌گانه قرار داده شده است. هنوز مشخصات دقیق دوربین‌ سه‌گانه‌ی نوا ۶ مشخص نشده است؛ اما انتظار می‌رود مبتنی‌بر هوش مصنوعی طراحی شده باشند.

نوا ۵ اس و نوا ۵ و نوا ۵ پرو با نمایشگر OLED به بازار عرضه شدند؛ اما نوا ۶ نسخه‌ی 5G ظاهرا از نمایشگر LCD بهره می‌برد. باتوجه‌به اینکه دکمه‌ی بزرگی در کناره‌ی دستگاه دیده می‌شود، ممکن است این گوشی نیز همانند نوا ۵ تی به حسگر اثرانگشت در کناره‌ی دستگاه مجهز باشد. بااین‌حال، اگر قرار باشد گوشی هوشمند جدید با نمایشگر OLED به بازار عرضه شود، احتمال دارد نوا ۶ جدید حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر داشته باشد.

درنهایت باید منتظر اخبار بعدی بود و نمی‌توان فقط به‌واسطه‌ی رندر فاش‌شده، اطلاعات دقیقی از نوا ۶ نسخه‌ی 5G دراختیار داشت. 

منبع: زومیت

Javadesmaty

پاسخی بگذارید

Next Post

نسخه آزمایشی نیسان لیف ۶۸۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد

ی اکتبر 27 , 2019
نیسان نسخه‌ای آزمایشی از مدل لیف را در دست بررسی دارد که فناوری ‌آینده‌ی خودروهای الکتریکی این شرکت را به‌نمایش می‌گذارد.  نیسان نمونه‌ی اولیه‌ی مدل جدید لیف را رونمایی کرد که فناوری نسل آینده‌ی خودروهای برقی این شرکت را به‌نمایش می‌گذارد. این خودرو که براساس نیسان لیف پلاس ساخته شده، از […]
Nissan Leaf with 680 NM Torque