ایرانسل ۴۳ درصد از سهم بازار تلفن‌همراه ایران را دراختیار دارد


مدیرعامل ایرانسل در رویدادی که به‌مناسبت سیزدهمین سال فعالیت این اپراتور در حال برگزاری است، از سهم بازار ۴۳ درصدی این اپراتور در کشور خبر داد. 

ایرانسل به‌مناسبت ورود به چهاردمین سال فعالیت خود، رویدادی برگزار کرده که از جنبه‌های مختلفی جذاب است. بیژن عباسی‌آرند، مدیرعامل جدید این شرکت، اولین‌بار پس از انتصاب، در رویدادی حاضر شده تا آمار و ارقامی درباره‌ی عملکرد این شرکت ارائه‌ کند. عباسی‌آرند در ابتدای سخنان خود به این نکته اشاره کرد که موبایل در کشور به‌واسطه‌ی ورود ایرانسل به کالای مصرفی تبدیل شده است. 

وی با اشاره به گزارش رگولاتوری به این نکته اشاره کرده که ایرانسل ۴۳ درصد از بازار تلفن‌همراه کشور را دراختیار دارد و پس از همراه‌اولی که ۵۲ درصد سهم دارد، رتبه‌ی دوم را ازآنِ خود کرده است. 

سهم بازار ایرانسل

عباسی‌آرند همچنین درباره‌ی پوشش شبکه‌ی ایرانسل آمارهایی ارائه داد. براساس اطلاعات ارائه‌شده، شبکه‌ی نسل ۴ ایرانسل به بیش از ۲۰ میلیون گوشی‌‌ هوشمند راه پیدا کرده است و شبکه‌ی ۴.۵ ثابت ایرانسل نیز بیش از ۱۹۵ شهر را پوشش می‌دهد. 

منبع: زومیت

Javadesmaty

پاسخی بگذارید

Next Post

چرا پیکسل 4 نمی‌تواند ویدئوهای 4K را با نرخ 60fps ضبط کند؟

س اکتبر 22 , 2019
پیکسل ۴،‌ پرچم‌دار جدید گوگل، ویدئوهای 4K را تنها با نرخ ۳۰ فریم‌برثانیه ضبط می‌کند؛ دلیل این موضوع چیست؟ گوگل اخیرا توضیحاتی در این رابطه ارائه داده است. پیکسل ۴ و پیکسل ۴ ایکس‌ال (Google Pixel 4 XL) نخستین گوشی‌های هوشمند خانواده‌ی پیکسل هستند که در پنل پشتی به بیش […]