ایرانسل در ۱۳ سال ۴۲ هزار میلیارد تومان برای دولت درآمدزایی کرده است


ایرانسل اعلام کرد در ۱۳ سال فعالیت خود، به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم درآمدی ۴۲ هزار میلیارد تومانی عاید دولت کرده است. 

مقاله‌های مرتبط:

بیژن عباسی‌آرند در سخنانی در جریان رویداد ایرانسل به‌مناسبت ورود به چهاردمین سال فعالیتش اعلام کرد این اپراتور از روز‌های آغازین فعالیت خود، بیش از ۴۲ هزار میلیارد تومان درآمد عاید دولت کرده که بیش از ۳۲ هزار میلیارد تومان از آن به‌صورت مستقیم به دولت پرداخت شده است. 

ایرانسل همچنین آماری از اشتغال‌زایی ارائه کرد. بنابر آمار عباسی‌آرند، ایرانسل ۲٫۳۳۷ شغل مستقیم در تهران و شهرستان‌ها ایجاد کرده است. همچنین، باید به ۵۷٫۰۴۳ شغل غیرمستقیم نیز اشاره کرد که به‌ادعای این اپراتور به‌واسطه‌ی فعالیتش ایجاد شده است. با توجه به اینکه ایرانسل در واپسین روزهای سال ۱۳۹۵ در اسنپ سرمایه‌گذاری کرد؛ از‌این‌رو، عباسی آرند به ایجاد سه‌هزار شغل مستقیم برای دانشجویان ایرانی در گروه اسنپ نیز اشاره کرد. 

اشتغال زایی ایرانسل

البته اسنپ تنها کسب‌وکاری نیست که ایرانسل در آن سرمایه‌گذاری کرده و باید به پیام‌رسان گپ و روبیکا و چارخونه نیز اشاره کرد. عباسی‌آرند به این نکته اشاره کرد که ایرانسل در نظر دارد حمایت و عضویت در صندوق‌های جسورانه و شتابنده‌های استارتاپی را در دستورکار خود قرار دهد. 

منبع: زومیت

Javadesmaty

پاسخی بگذارید

Next Post

حفره امنیتی حسگر اثرانگشت گلکسی نوت 10 و اس 10 سامسونگ هفته آینده رفع خواهد شد

د اکتبر 21 , 2019
سامسونگ هفته آینده با انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزاری حفره‌ی امنیتی حسگر اثرانگشت گوشی‌های هوشمند خانواده‌ی نوت ۱۰ و اس ۱۰ را برطرف می‌کند. سامسونگ می‌‌گوید تا هفته‌ی آینده با انتشار به‌روزرسانی نرم‌افزاری حفره‌ی امنیتی حسگر اثر­انگشت گوشی‌‌های خود را رفع خواهد کرد. سامسونگ این موضوع را پس‌از‌آن اعلام کرد که گزارش‌­هایی […]