ظرفیت سوخت‌گیری با کارت سوخت جایگاه‌دار به ۱۵ تا ۲۰ لیتر کاهش می‌یابد


بیژن زنگنه، وزیر نفت از کاهش ظرفیت سوخت‌گیری در هر نوبت با کارت جایگاه‌داران به ۱۵ تا ۲۰ لیتر در آینده نزدیک خبر داد.

بیژن زنگنه، وزیر نفت در حاشیه‌ی مراسم امضای قرارداد تأمین الکتروپمپ‌های اصلی طرح انتقال نفت خام از گوره به جاسک در جمع خبرنگاران اظهار داشت:

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و سازمان استاندارد به مواردی که در خصوص بالا بودن گوگرد بنزین مطرح شده بود، جواب داده‌اند اما مشخص نیست چرا این صحبت‌ها مطرح می‌شود.

کارت سوخت هوشمند خودرو

وزیر نفت در زمینه‌ی کارت سوخت نیز گفت:

باید کاری انجام دهیم که مقدار بنزین تحویلی از سوی کارت جایگاه‌داران را به ۱۵ تا ۲۰ لیتر کاهش دهیم؛ البته تأکید می‌کنم که این سهمیه‌بندی نیست زیرا افراد با کارت شخصی خود می‌توانند هر مقدار بنزینی که می‌خواهند دریافت کنند. به‌زودی سهمیه کارت سوخت جایگاه‌داران به ۱۵ تا ۲۰ لیتر خواهد رسید. اکنون کمتر از یک میلیون نفر کارت سوخت ندارند و در شهرهای بزرگ همه کارت‌ها صادر شده و برخی از کارت‌ها در باجه‌های پست مانده است. روزی ۳۵ هزار کارت جدید صادر می‌شود تا آخر مهر همه کارت خواهند داشت اما باید این کارت استفاده شود تا اگر زمانی تصمیم بر سهمیه‌بندی شد، مشکلی نداشته باشیم.

 

منبع: زومیت

Javadesmaty

پاسخی بگذارید

Next Post

اکسپریا 2020 سونی احتمالا به اسنپدراگون 865 و فناوری 5G مجهز می‌شود

س اکتبر 1 , 2019
براساس شایعه‌ای جدید، سونی قصد دارد مدل بعدی گوشی‌های خانواده‌ی اکسپریا را با تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۶۵ کوالکام و پشتیبانی از فناوری 5G معرفی و روانه‌ی بازار کند. سونی از سال ۲۰۱۰ تاکنون، مشغول تولید و عرضه‌ی گوشی‌های هوشمندی است که از سیستم-روی-چیپ کوالکام به‌عنوان قلب تپنده‌شان بهره می‌گیرند. درحالی که […]