چگونه می توانید از GPS برای صرفه جویی در وقت و تلاش استفاده کنید؟


استفاده از GPS زندگی ما را به گونهای تسهیل می کند که قبلاً هرگز تصورش را نمی کردیم ، اگر تازه وارد دنیای GPS هستید و می خواهید روش هایی را برای استفاده از این فناوری به دور از استفاده سنتی از ناوبری از طریق نقشه ها و برنامه های راهنمایی رانندگی بدانید ، پس این مقاله برای شما است.

در گذشته ، هنگامی که یکی از ما می خواستیم به شهر دیگری در داخل کشور خود مراجعه کنیم ، او ابتدا نقشه هایی را خریداری می کرد که شامل جاده های آن شهر است ، و سپس مسیری را که می خواست از آنجا طی کند ، علاوه بر استفاده ، از مسیر مورد نظر خود پیاده می کرد تا اینکه به مقصد خود رسید. سؤالاتی که برای بومیان منطقه وجود دارد تا با آنها آشنا شوند و اگر اوضاع نیاز به سفر به کشور دیگری داشته باشد ، اوضاع دشوارتر می شود ، اکنون موضوع معلوم شده است که به سفارش تشخیص جاده ها تبدیل شده است بسیار ساده و آسان است ، از اوایل دهه نود و بعد از وزارت دفاع ایالات متحده اجازه استفاده از دستگاه های موقعیت یابی جهانی را در مقیاس غیرنظامی می دهد. سفر آسانتر و آسان تر شده است ، اما بازدید کننده گاهی اوقات راه های منطقه را بیش از ساکنان و ساکنان خود می داند. GPS امروزه یکی از پرکاربردترین دستگاه های مدرن است و در حال حاضر حتی نمی تواند اصلاً بدون خانه باشد ، بلکه این روزها در همه جا وجود دارد. آنها در ماشین ها و تلفن های ما یافت می شوند و همچنین اکثر برنامه های مورد علاقه ما را طراحی می کنند. بنابراین ، ما می توانیم از GPS استفاده کنیم و به راحتی از آن بهره مند شویم. با این حال ، استفاده از GPS در بعضی مواقع می تواند بسیار پیچیده باشد ، و یک پروتکل خاص برای پیگیری وجود دارد. برای اینکار ما به شما چند توصیه ساده می دهیم که شما را به بهترین وجهی راهنمایی می کند که با استفاده از آن می توانید به راحتی و به راحتی از دستگاه استفاده کنید.

استفاده از دستگاه GPS ساده است

استفاده از GPS با استفاده از یک دستگاه GPS ساده

با توجه به گزینه های زیاد ، دستگاه ها و ویژگی های مختلف ، پیدا کردن دستگاه GPS کمی دشوار شده است. هم اکنون شرکت های زیادی در حال تولید این دستگاه ها هستند به همین دلیل وقتی به هر فروشگاه الکترونیکی مراجعه می کنید یا به وب سایتی که بصورت آنلاین الکترونیکی بفروشد مرور می کنید گزینه های بسیاری را پیدا خواهید کرد دستگاه های ساده و بسیار پیشرفته ای وجود دارد و در صورتی که مطابق با اندازه و برنامه مورد استفاده برای عملکرد دستگاه باشد تفاوت های زیادی وجود دارد. که این نیز در قیمت منعکس شده است ، آنچه ما به شما توصیه می کنیم این است که با خرید یک دستگاه GPS پیچیده این روند را پیچیده نکنید زیرا این امر ممکن است کار را برای شما دشوار کند. یک تلفن هوشمند ساده برای رعایت شما در سراسر جهان کافی است. به هیچ وجه گران نیست ، این در شرایطی است که شما از آن به آرامی استفاده می کنید ، در صورت نیاز به آن ، دستگاهی را خریداری کنید که قابل استفاده و حمل باشد و این به شما کمک می کند تا بیشترین استفاده را داشته باشید.

یاد بگیرید که هنگام استفاده از GPS مختصات را بخوانید

این بدان معنی است که شما باید در مورد چگونگی خواندن مختصات طول و عرض جغرافیایی یاد بگیرید و به دست آورید. این اعداد با درجه نشان داده می شوند. با استفاده از آن می توانید فاصله خود را از دو خط صفر اندازه بگیرید. طول جغرافیایی می تواند فاصله از شرق به غرب را اندازه گیری کند در حالی که طول جغرافیایی از شمال تا جنوب قابل استفاده است. شما می توانید برای بهره مندی بیشتر در YouTube جستجو کنید ، در آنجا با صوتی و تصویری درس فراوانی می گیرید تا دانش و تجربیات ساده و کافی را برای مقابله با این دستگاه کسب کنید.

داده ها را بارگیری کنید

می توانید دستگاه GPS را به رایانه خود متصل کنید تا تمام داده های مورد نیاز دستگاه را بارگیری کنید ، آنچه ابتدا به شما توصیه می کنیم این است که با دستگاه خود بیشتر آشنا شوید ، اطلاعات مورد نیاز خود را بخوانید و سپس برای بارگیری آنچه نیاز دارید از سیستم ها و برنامه ها حرکت کنید. معمولاً اکثر سیستمهای GPS پیچیده با نرم افزاری همراه هستند که به شما امکان می دهد تمام داده های خود را در رایانه خود نیز ذخیره کنید. این برنامه به شما کمک می کند تا نقاط راه خود را وارد کنید و همچنین از آن برای نقشه برداری در کل منطقه ای که در آن هستید استفاده کنید.

نقشه خود را به روز کنید

نقشه شما به به روزرسانی مکرر نیاز دارد زیرا نام برخی مناطق و خیابان ها علاوه بر به روزرسانی ها و تغییراتی که مهندسی شهر در هر کشور از لحاظ ماهیت خیابان ها ایجاد می کند ، ممکن است هر از گاهی تغییر کند ، ممکن است خیابان های پوشیده شده باز و برعکس و همچنین ماهیت جاده و همچنین و مسیرها با آن تغییر کند. برای مقابله با بحران های ترافیکی ، هر از گاهی روش هایی را اضافه کنید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که نقشه خود را تا حد امکان به روز کنید تا بتوانید مکانهای بازدید شده را به طور دقیق نامگذاری کنید.

استفاده از GPS از طریق یک برنامه مفید

از GPS خود فقط برای نشان دادن استفاده نکنید. در عمل ، در نهایت به نفع شما خواهد بود ، شما باید از آن بیشترین بهره را ببرید زیرا این کار شامل بسیاری از کارها است که می تواند برای شما انجام دهد. بنابراین حتما از آن استفاده کنید تا مکان های موردعلاقه یا دلخواه خود مانند رستوران ها و پارک ها را پیدا کنید. می توانید هنگام پیاده روی تصمیم بگیرید که از آن استفاده کنید ، یا در بعضی از سایت های مورد نیاز بارها جستجو کنید ، این یکی از موارد مهمی است که باید به خاطر بسپارید.

قبل از استفاده از GPS صفحه نمایش را به آنچه نیاز دارید تنظیم کنید

همه دستگاه های GPS به طور طبیعی از صفحه نمایش استفاده می کنند و این صفحه نمایش در اندازه آن متفاوت است ، همان چیزی است که شما با اندازه ۵ اینچ یا ۶ اینچ یا بیشتر پیدا خواهید کرد و این ها اندازه های متداول و پرفروش هستند ، یکی از مهمترین نکات برای شما برای مقابله با این دستگاه به صورت نبوغ ، مفید و آسان است به بزرگترین درجه ، این است که شما می توانید صفحه نمایش آن را سازماندهی کنید تا اطلاعات مورد نیاز خود را شخصاً در اختیار شما قرار دهد.معمولا صفحه به همراه نقشه به عنوان واحد اصلی علاوه بر گزینه هایی که می توانید اضافه کنید از جمله نشان دادن سرعت ، مسافت مورد نیاز قبل از تغییر مسیر ، علامت پیگیری و فاصله است. باقیمانده ، یا مسافرت و زمان انتظار می رود برای رسیدن به آن ، حجم احتمالی ترافیک و سایر موارد ، و در آنجا شما باید تصمیم بگیرید که از بین همه این گزینه ها چه چیزی را لازم دارید ، البته این گزینه ها با توجه به نیاز وی بین یک نفر و دیگری متفاوت است ، شما باید به تنظیمات تنظیمات برگردید و انتخاب کنید که چه چیزی مناسب شماست و آن را بر روی صفحه نمایش خود تنظیم کنید ، این علمی پیمایش را تسهیل می کند. برای شما و داده ها را بخوانید.

تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کنید

با استفاده از GPS تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کنید

همچنین ، شما باید اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق تنظیمات دستگاه تنظیم کنید ، به عنوان مثال ماهیت جاده هایی که می خواهید پیاده روی کنید ، (جاده های سنگفرش نشده ، تونل ، جاده های پولی ، بزرگراه وجود دارد) ، همچنین این مقیاس که مناسب شما باشد کیلومتر است چه تمایل و چه تمایل ، و چه نوع سرویس هایی باید هنگام رانندگی روی نقشه ظاهر شود ، مانند ایستگاه های پر کردن یا رستوران ها و هتل ها ، این تنظیمات که می توانید در طی چند دقیقه ساده انجام دهید ، برای شما بسیار مفید خواهد بود به طوری که از اتلاف وقت زیاد در جاده ها خودداری کنید و به شما کمک کنند. هنگام استفاده ، خواندن صوتی ، ساده و راحت را برای شما دریافت کنید از GPS.

.


منبع : ts3a.com

پست های مرتبط

Leave a Comment