چرا پزشکان در هنگام تشخیص بیماری ها درد زنان را جدی نمی گیرند؟


پزشکان در مقایسه با مردان ، درد زنان را به آرامی درمان می کنند و زنان در سراسر جهان تلاش می کنند تا درد خود را به خوبی تشخیص دهند ، تا این بیماری به خوبی تشخیص داده نشود ، و اغلب آنها را در معرض عوارض جدی یا مرگ قرار می دهند ، و دلایل کم ارزش ارزیابی غیر منطقی است.

درد خانمها

پزشکان شکایات مربوط به درد زنان را در مقایسه با آقایان کمتر ارزیابی می کنند و زنان موظفند مدت طولانی تر منتظر بمانند تا توجه و معالجه به آنها انجام شود و این طبق مطالعات انجام شده توسط انستیتوی ملی بهداشت و تعداد زیادی پزشک است و حتی بسیاری از آنها را نیز می جنگد. زنان تا زمانی که ثابت نکنند که درد آنها واقعی است و توضیحات درد را اغراق نمی کنند ، در زمانی که این بی اعتنایی ممکن است منجر به عوارض جدی برای زنان شود و گاهی اوقات مرگ ، در اینجا دلایلی وجود دارد که پزشکان بیش از درد خانمها به درد مردان توجه می کنند و شکایت را محکوم می کنند. زن

عدم آگاهی از ماهیت بدن زن

پزشکی از ماهیت بدن زن غافل بود و تفاوت معنی داری آن از مرد تا حدود ۴۰ سال از این پس زنان وجود نداشت زیرا زنان در آزمایشات بالینی مانند آقایان شرکت نمی کردند ، به عنوان مثال علائمی که توصیف یک بیماری خاص در مردان است ، ممکن است همان بیماری را در زنان توصیف نکند و وقتی شکایت می کنید خانم مکرراً یک علامت است ، پزشک معتقد است که بسیار شکایت و اغراق می کند و در ارائه صحیح تشخیص تأخیر می اندازد و با خانم برخورد جدی نمی کند ، یا بعد از پرسیدن سؤال ، تشخیص را انجام می دهد و نیازی به انجام تجزیه و تحلیل های لازم نیست ، در حالی که همان بیماری مردان است اما علائم آن برای زنان متفاوت است.

تصورات غلط در مورد درد زنان

اکثر پزشکان سه فکر اشتباه و مخرب دارند که باعث می شود با درد خانمها کمتر برخورد جدی داشته باشند ، اولین فکر این است که مرد کمتر شکایت می کند و بنابراین درد وی واقعی و خطرناک است و ایده دوم ، این است که زنان مادر را تحمل کنند بیش از اینکه مردان نگران نباشند و ایده آخر است. زنان در همه جا احساس درد می کنند و نمی توانند درد را به درستی تشخیص دهند و بنابراین غالباً اغراق می کنند ، این تصورات غلط ممکن است منجر به مرگ زن شود که اغلب به دلیل تاخیر در تشخیص بیماری هایی مانند سرطان و سکته مغزی رخ می دهد.

تعصب علیه زنان

از زمان ظهور اصطلاح "هیستریا" در روانپزشکی ، در نتیجه بیشتر احساسات و غالباً شیفتگی بیشتر با خانمها ارتباط نزدیکی داشته است و از آن زمان بسیاری از پزشکان معتقدند که درد خانمها معمولاً به دلیل خلق و خوی زنان و نوسانات روانی و کمتر است. آنها یک معاینه جدی برای کشف اینکه آیا یک بیماری ارگانیک وجود دارد یا خیر ، انجام می شود.

دلایل مختلف شکایت از درد زنان

وقتی مرد درد و تمایل خود به درمان را توصیف می کند ، آن را تعبیر می کند که ناتوان از کار است و این باعث می شود پزشک بیشتر به مکالمه توجه کند ، زیرا ناتوانی مرد در کار به معنای عدم توانایی در برآوردن هزینه های خانواده است ، در حالی که یک زن شکایت می کند و معمولاً درد وی از عدم توانایی مراقبت است. کودکان و در اینجا پزشک معتقد است که مبالغه می کند تا زمانی که برخی مسئولیت ها را بر عهده مرد بگذارد ، علائم و درد را کمرنگ کند و به خانم ها آرام بخش می دهد و از آن راضی است و باید به انجام کارهایی که از او انتظار می رود ادامه دهد.

سابقه طولانی در دست کم گرفتن درد زنان ، تعصب نسبت به زنان و احتمال زیاد انتظار خانمها در بیمارستان در مقایسه با آقایان وجود دارد ، برای معالجه همین علائم ممکن است به دلیل تفسیر متفاوت علائم باشد ، یا اعتقاد پزشکان مبنی بر اغراق در مردان ، در همه موارد موضوع جدی و خطرناک است. و به زندگی بسیاری از زنان منجر می شود.

.


مطالب سایت را سریع دنبال کنید

َ

سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای,عکس و فیلم و کلیپ

پست های مرتبط

Leave a Comment