چت های گروهی چگونه می توانند خیلی آسیب ببینند؟


اگرچه ممکن است برای گذر زمان یک راه بسیار جذاب و جالب به نظر برسد ، چت گروهی خطرات و خسارات بالقوه زیادی را شامل می شود که باعث می شود شما بخواهید به طور کامل از بین برید ، در سطرهای بعدی نویسنده در معرض بیشتر مشکلات چت گروهی قرار دارد.

اولین حضور در دنیای پیام های متنی و چت گروهی امیدوار کننده و بسیار مثبت بود ، هیچ کس نمی تواند مزایای بزرگ چنین پیام هایی را که به خلاص شدن از تماس های طولانی تلفنی کمک کرده اند ، انکار کند و همچنین این به حفظ زمان برای کسانی که به زمان اهمیت می دهند کمک کرده است ، بنابراین می توانید یک پیام را در یک دقیقه ارسال کنید تا تلفنی را جمع کنید که ممکن است زمان زیادی را برای شما به ارمغان آورد ، به خصوص در دنیای ما که قبل از ورود به هسته اصلی موضوع استقبال زیادی می شود ، این پیام حتی در صورت پرداخت هزینه زیادی نیز برای شما به همراه می آورد. قیمت و در بین خدمات شرکت تلفن ، پس از گسترش اینترنت ، این اختراع منحنی دیگری را به طور کامل در اختیار گرفت ، اکنون می توانید پیام های متنی را بصورت رایگان ارسال کنید تا زمانی که به اینترنت متصل هستید ، این موضوع اختراع بسیاری از برنامه ها را که اکنون به واتساپ و وایبر مشهور هستند ، تشویق می کند. بسیار ، از نقطه نظر عملی موضوع به طور کلی یکی از معایب اینترنت بوده است و اگر دلایل را ذکر کردیم ، موارد زیادی را پیدا می کردیم ، اول اینکه پیام های رایگان باعث شد تا موضوع به صورت چت تبدیل شود و به این ترتیب منظور از کوتاه کردن تماس با یک پیام دیگر وجود ندارد ، بلکه برعکس ، زمان بیشتری از تماس تلفنی نیز طول کشید ، همین طور است. در بیشتر موقعیت های اجتماعی ، دقیقاً تا یک میلیون روش وجود دارد که کاربر این برنامه ها می تواند همه چیز را بشکند و به خودش توهین کند. در جبهه های اجتماعی و عملی ، آنچه ما الان متوجه نیستیم این است که استفاده از این میزان تکنولوژی باعث می شود اشتباهات زیادی انجام شود حتی در هنگام نشستن روی مبل برای تماشای تلویزیون ، می توانید اشتباهات جدی را مرتکب شوید. این همان اتفاقی است که هنگام استفاده از این پیام ها به خصوص در هنگام گپ گروهی اتفاق می افتد. بدترین چیزی است که می تواند برای شما رخ دهد.

حریم خصوصی بد

چت گروهی چت بد

در گروه های چت گروهی هیچ خلوت وجود ندارد ، شما باید این موضوع را بدانید ، گروه بزرگی از افراد وجود دارند که پیام می دهند و پیام می فرستند و از بسیاری از آنها دریافت می کنید ، و به همین دلیل که پیام ها به حد ممکن کلی هستند و در خصوص حریم خصوصی صحبت نمی شوند ، از امروز صحبت کنید ، چطور من آن را صرف کردم ، چه کردید ، در رویدادهای اجتماعی ، در رویدادهای عمومی در جهان بدون ارائه نظر خصوصی ، اگر نمی توانید از این طریق با این ایده سر و کار داشته باشید ، نیازی به شرکت در گروه ها ندارید و بهتر است از آنها دور بمانید.

به طور تصادفی با کلمات در چت گروهی اشتباه است

ممکن است بعضی اوقات در گروه شرکت کنید و در حین گپ برخی از سخنان ناخواسته و اهانت آمیز ممکن است برای شما ظاهر شود اگر به طور کلی باشد یا به شخص تعلق داشته باشد ، دلیل صدور این کلمات می تواند دلایل بسیاری از جمله عصبانیت ، غم و اندوه ، دلایل دیگر باشد ، اما در مورد بر خلاف پیام های خصوصی ، در گروه ها شما این مزیت را ندارید که به یک نفر خطاب کنید و اگر اینگونه باشد ، پیام را یادداشت می کند یا با آنها برخورد خواهد کرد ، در اینجا او این پیام را بسیار و بسیاری می بیند.

خطایی بین چت خصوصی و عمومی

بعضی اوقات ممکن است اشتباه ناخواسته دیگری مرتکب شویم که گیج کننده گفتگوی خصوصی با گروه است ، شما می خواهید یک پیام خصوصی برای یک دوست ، همسر یا دوست دختر خود بفرستید تا خود را اشتباه ببینید و این پیام را برای گروه ارسال کردید تا آن را ببینید ، بزرگترین مشکل اگر پیام حاوی اسرار باشد ، یا عکس های خصوصی و غیره ، شما نمی توانید با ارسال آن ، این پیام را کنترل کنید ، حتی اگر سعی کنید آن را حذف کنید با وجود تعداد زیادی از شرکت کنندگان در چت گروهی ، شاید نتوانید بدانید چه کسی آن را ذخیره کرده ، آن را کپی کرده یا حتی یک صفحه نمایش از آن گرفته است. اگر می خواهید به اشتراک گذاری گروه ها ادامه دهید ، باید یا بسیار مراقب باشید ، یا واقع بین باشید و به هیچ وجه در آنها شرکت نکنید ، خطا غیرقابل بازگشت است ، به خصوص اگر اسرار در نامه به دیگران وجود داشته باشد.

مقدار پیامهای گسترده ای که وارد می شوند

باید اذعان کنیم که اساساً این ایده بد نیست ، اما کاربرد عملی آن بسیار بد است ، برای توضیح اینکه مبنای ایجاد گروه ها برای گپ زدن کوتاه کردن زمان در رویدادها و همچنین آشنا شدن با دوستان ، خانواده یا همکاران برای انجام سریع پروژه ها و کارها است ، نکته بد این است که یک منحنی گرفت. دیگری ، بنابراین تبدیل به زمینه ای برای مکالمه های جانبی و بحث های ناکارآمد شد ، به عنوان مثال ، اگر احمد ماشین جدیدی را خریداری کرد و تصویر را برای گروه با تصویر ارسال می کرد (نظر شما در مورد ماشین جدید چیست؟) در همان لحظاتی که مشغول کار بودید ، و تلفن خود را باز نکردید ، لحظه ای که به خانه می روید و اجرا می کنید. تلفن صدها پیام وارد آنجا پیدا می کند رد کنید ، شما ممکن است ندانید که این پیامها چقدر مهم هستند ، اما بعد از خواندن آنها متوجه خواهید شد که این امر مربوط به نعمت و تبریک است ، یعنی آنها نامه های ادای احترام هستند ، نه بیشتر ، تقریباً وقت خود را تقریباً با خواندن نامه ها از دست خواهید داد ، متأسفانه هیچ ارزشی ندارند.

در یکی از اعضای گروه در گپ گروه منفجر شد

با همان پول اگر یکی از مواقع دریافت شده توسط یک عضو گروه را فراموش کنید ، با وجود تعداد بسیار زیاد مشترکین ، ممکن است در خواندن همه پیام ها تنبلی داشته باشید ، ممکن است یکی از این پیام ها صحبت کردن در مورد مناسبت مربوط به یکی از آنها باشد ، که شما را به مرحله توبیخ دیگران برساند و عذرخواهی کنید رسیدن به این مرحله برای شما نیز مضر خواهد بود. شما همیشه دوست ندارید دیگران را خجالت بکشید ، بنابراین اگر می خواهید از شر سردرد خلاص شوید ، باید در شرکت در گروه ها تا حد امکان اقتصادی داشته باشید.

ممکن است شما ناخواسته افرادی را دوست داشته باشید که یکدیگر را دوست ندارند

گپ گروهی ممکن است ناخواسته افرادی را که دوست ندارند یکدیگر را گروه بندی کنند

در جامعه عربی به طور کلی ، ما در شرایط تملک چیزها زندگی می کنیم ، ترجیح می دهیم همه چیز را در اختیار داشته باشیم و در آن شرکت نکنیم ، این موضوع در مورد چیزها و مطالب ساده نیز صدق می کند و حتی در مورد شخص نیز صدق می کند ، بنابراین دوست شما قبول نمی کند که شما با دشمن خود دوست هستید و ممکن است شما را به راحتی بین شما و او انتخاب کند ، شما ممکن است بعد از تشکیل شگفت زده شوید. گروه های زیادی در چت های گروهی بسیاری از این درخواست ها را دریافت می کنند که تمرکز آنها بر ترجیح دادن بین یک نفر با دیگران است تا بتواند رابطه این دو نفر را تضمین کند ، شما در بسیاری از موارد فضای وحشتناک درخواستهای عجیب را تجربه خواهید کرد و به احتمال زیاد این حوادث در بین زنان بیشتر از آقایان است.

.


منبع : ts3a.com

پست های مرتبط

Leave a Comment