جامعه مجازی هموطن

zahra

رانت نجومي فريدون

  • سیاسی
  • 0
  • 152
  • 2
رانت نجومي فريدون
نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی جریانات برای به حاشیه بردن حقوقهای نجومی به تقلا افتاده‌اند.
 
حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و  رئیس کمیته آموزش عالی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به تقلای جریاناتی خاص در به حاشیه بردن موضوح حقو‌ق‌های نجومی گفت: حقوقهای نجومی، ننگ بزرگی برای دولت است که این اتفاق تأسف‌بار به‌زودی از فکر ملت پاک نمی‌شود.
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت با بیان اینکه در برخورد با متخلف و کسی که دست‌درازی به بیت‌المال کند، قانون هیچ اغماضی با او نخواهد داشت، افزود: قانون در این زمینه‌ها با هیچ فرد یا گروه و یا دستگاهی شوخی ندارد. هرجا که حق مردم ضایع شود، باید با متخلف برخورد جدی و قانونی توسط دستگاه قضا صورت پذیرد.
 
وی افزود: برخی جریانات به‌دنبال این هستند تا دولت را مظلوم نشان دهند. آنها بدانند مردم هوشیارتر از این حرفها هستند و آنچه در بحث حقوقها  اتفاق افتاده است، چیزی جز غفلت دولت نیست.
 
حجت‌الاسلام سلیمی به عدم پاسخگویی روحانی در جواب نامه نمایندگان درباره رانت تحصیلی «حسین فریدون» اشاره و عنوان کرد: کماکان موضوع برادر رئیس‌جمهور در کمیته آموزش عالی در حال بررسی است. متأسفانه برادر رئیس جمهور برای حفظ آبروی دولت هم که شده است، موضع شفاف نمی‌گیرد.

پست های مرتبط