سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / اخبار / طی دو سال آینده بیش از هر زمان دیگری به اقتدار نیاز داریم

طی دو سال آینده بیش از هر زمان دیگری به اقتدار نیاز داریم

سرگرمی

به گزارش خبرنگار مهر، Ø³ÛŒØ¯ علی ادیانی Ø¯Ø± نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در Ù†Ø·Ù‚ میان دستور، با اشاره به گذشت دو سال از عمر مجلس دهم اظهار داشت: مجلس دهم دو ساله شد و روزهای آغازین سال سوم را شروع کرده است؛ مجلسی که به تعبیر امام راحل می تواند مرکز اصلاح یا افساد در کشور باشد؛ امام راحل این نکته را در مورد مجلس شواری اسلامی ایران فرمودند.

وی Ø§ÙØ²ÙˆØ¯: این خانه، خانه ملت است و می تواند خانه ملت را ویران کند و اگر نماینده نماینده باشد و شان، جایگاه، اقتدار، عظمت ملت و فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری را رعایت کند می تواند خانه های آبادی را به سامان برساند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس Ø¨ÛŒØ§Ù† کرد: ما در دوسال آینده با فراز و فرود و مسائل متعددی رو به رو خواهیم بود. بدعهدی آمریکا و برگشت به تحریم ها، قلت منابع مالی، عدم اشتغال و بیکاری لشکر تحصیلکرده دانشگاهی، سوء مدیریت ها و ضعف برخی دستگاه ها، مطالبات برخی از صنوف و اقشار مسائلی است که در کنار هم باعث می شود مسئولیت ما افزون شود. سهم مجلس در دو سال آینده در حل این مشکلات چه خواهد بود؟

ادیانی با بیان اینکه ما نیاز به حرکت مقتدرانه داریم، خاطرنشان کرد: ۲ سال آینده بیش از هر زمان دیگری به اقتدار نیاز داریم؛ لازمه اقتدار مجلس طهارت در فرآیند انتخابات و ورود به مجلس است.


دانش و فناوری

منبع خبرگزاری مهر

قالب وردپرس

درباره ی javadesmaty

همچنین ببینید

سالن ۱۲ هزارنفری آزادی برای میزبانی لیگ ملت‎های والیبال آماده شد

سرگرمی به گزارش خبرگزاری مهر، Ø¯Ø± فاصله Û´Û¸ ساعت مانده تا برگزاری دیدارهای هفته پنجم لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *