اظهار نظر جالب بازیگر معروف در مورد توجه به ظاهرش


«تابناک باتو» پنه‌لوپه کروز می‌گوید این‌که دیگران سعی کنند او را زیبا توصیف کنند یا درباره پوشش نظر بدهند، اذیتش می‌کند. پنه لوپه کروز، بازیگر ۴۶ ساله فیلم “همه می‌دانند” به کارگردانی اصغر فرهادی و ستاره اسپانیایی سینمای جهان، می‌گوید دوست ندارد کسی به ظاهرش توجه کند یا درباره نحوه پوشش او نظر بدهد.

مجله Red زمانی که از او پرسید چه احساسی دارد وقتی او را زیبا توصیف می‌کنند، پاسخ داد: “اذیت می‌شوم! من خودم را با این القاب نمی‌سنجم. من نسبت به قیافه‌ام چندان اعتماد به نفس نداشتم و با توجه زیاد به ظاهرم بزرگ نشده‌ام؛ اما با بالا رفتن سنم، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده‌ام. باید بگویم نظرم نسبت به قبل تغییری نکرده است و فقط برخی دلواپسی‌ها هستند که با گذر زمان کمرنگ شده‌اند. “

اظهار نظر جالب بازیگر معروف در مورد توجه به ظاهرش

کروز در ادامه می‌گوید، تنها تعریف و تحسین فرزندانش برایش اهمیت دارد و بس! او علتش را چنین بیان می‌کند: “چون می‌دانی آن‌ها واقعیت را می‌گویند”!

اظهار نظر جالب بازیگر معروف در مورد توجه به ظاهرش

علاوه بر تمام این‌ها، کروز اعتقاد دارد هنوز تابو‌هایی درباره زنان در جوامع وجود دارد. او می‌گوید: “اگر کلمات و عباراتی مانند افسردگی پس از زایمان، هورمون و … سر میز شام مطرح شوند، مردم را عصبی می‌کند”

پنه‌لوپه در کنار بازیگری مدل شرکت‌هایی، چون منگو، لورئال و رالف لورن است و همچنین به همراه خواهر کوچکترش مونیکا کروز طراحی‌هایی برای منگو انجام داده‌اند. کروز علاوه بر کمک‌های مالی برای موسسات خیریه، وقتش را نیز صرف آن‌ها می‌کند.

اظهار نظر جالب بازیگر معروف در مورد توجه به ظاهرش

​این بازیگر در سال‌های اخیر حضور پررنگی در هفته‌های مد معتبر جهان از جمله هفته مد نیویورک و هفته مد پاریس داشته است. او در حال حاضر سفیر برند “شنل” و مدل تبلیغاتی برند جواهرات سواروسکی است.

سیگاتک


مطالب سایت را سریع دنبال کنید


سلبریتی ها و افراد مشهورخانواده و سبک زندگی سالمتکنولوژی و فناوری و هوا فضامد و زیبایی و آرایش و جذابیتآشپزی و دسر و سالد و نوشیدنیفال و کارکاتور و طنز و سرگرمیسلامت فردی و بهداشت عمومیچند رسانه ای

پست های مرتبط

Leave a Comment